Dekorasyonda Sezon Trendi: Şömine

Sonbaharın yarısı bittiğine göre, kış için ufak ufak hazırlıklara başlayabiliriz! Kişisel alışverişlerimiz kolay, o nedenle önceliği evimize verebiliriz.. Önerilerimiz arasında ilk sırada şömine var!

 

 

Dekorasyonda Sezon Trendi: Şömine
Yayın Tarihi: 12.10.2015 10:51:00

Sadece yaz güzel olacak değil ya; kışın yaptığımız keyifleri de unutmayalım! Ufak ufak hatırlatmakta fayda var: örneğin televizyon karşısında battaniyenin altında izlediğiniz filmin keyfi, yazın aynı derecede olmaz; veya dışarda şiddetle yağan yağmuru izlerken yudumladığınız şarabın tadı bu mevsimde ayrı bir güzeldir.. Sadede gelelim; şömine keyfi bambaşkadır!

Eğer şömineye elverişli bir eviniz varsa, salonunuzun bir köşesinde olması, kış aylarında arkadaşlarınızla, eşinizle veya sevgilinizle birlikte geçireceğiniz güzel zamanlara ortam yaratacaktır. Pisliğini, kokusunu dert edenlerdenseniz, etmeyin! Ateş karşısında oturup, çıtıtr çıtır yanan odunların sesini dinlemek, sevdiklerinizle şarabınızı yudumlamak tüm olumsuzlukları götürecektir. 

Peki evinize nasıl bir şömine yaptırmak istersiniz? Nasıl bir dekorasyonla etrafını süslemek istersiniz? Modern mi, yoksa daha otantik mi? Fotogalerimize tıklayın, fikir alın!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X