Defne Samyeli: Kimseden İzin Almaya Mecbur Değilim

Cem Yılmaz'la birliktelik yaşadıkları iddia edilen Defne Samyeli açıklama yayınladı. Samyeli, "Kimseden onay veya izin almak gibi bir mecburiyetim olmadığını hatırlatmak isterim" dedi.

 

Defne Samyeli: Kimseden İzin Almaya Mecbur Değilim
Yayın Tarihi: 4.05.2018 12:51:00
Cem Yılmaz'ın evinden çıkarken görüntülenen Defne Samyeli ortaya atılan çeşitli iddiaların ardından sosyal medyadan açıklama yayınladı. 46 yaşındaki Samyeli açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Çocuk yaşta seçtiğim meslek dolayısıyla yıllardır göz önündeyim, magazin basınının merak ve ilgisini elbette anlıyorum."
 
"Ne var ki, yetişkin ve bekar bir kadın olarak hangi arkadaşımla ne şartlarda görüşüp, ne yaşadığım konusunda hiç kimseye bir açıklama yapmak, kimseden onay veya izin almak gibi bir mecburiyetim olmadığını hatırlatmak isterim."
 
"İşini sağduyuyla yapan basın mensubu arkadaşlarımı tenzih ederek, hepsini aramızdaki saygılı mesafeyi her zaman yaptığımız gibi sevgi ve empatiyle korumaya davet ediyorum. Hayali morluklar üzerinden senaryo üretenleri ise bir kadın ve anne olarak vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum." 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X