Dark'ın Final Sezonundan İlk Fragman Geldi

İlk iki sezonuyla dünyayı kasıp kavuran Dark dizisinin üçüncü ve final sezonundan ilk resmi fragman paylaşıldı.

 

 

Dark'ın Final Sezonundan İlk Fragman Geldi
Yayın Tarihi: 12.06.2020 11:41:00
Dizinin son sezonu 60 dakikalık 8’er bölümden oluşuyor.Çekimleri Haziran’da başlayıp Aralık’ta tamamlanan Dark, Berlin ve çevresinde çekildi.

Bu sezonun da senaristliğini Jantje Friese üstlendi. Yönetmen koltuğunda ise yine Baran bo Odar oturuyor.Ödüllü Nikolaus Summerer ve Simone Bär yine kamera arkasında ve casting’ten sorumlu.Jantje Friese ve Baran bo Odar yanı sıra, Quirin Berg, Max Wiedemann ve Lars Gmehling dizinin bu sezonunda da yürütücü yapımcılığı üstlendi.

Dizinin son sezonunda oyuncu kadrosunda yeni katılan Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner’ın yanı sıra önceki sezonlardan Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn da bu sezonun oyuncu kadrosunda yer alıyor.

 

Üçüncü ve son sezonunda DARK, zaman ve mekan kavramlarının ötesine geçerek zihnin sınırlarını zorlayan bir sona yaklaşıyor. Yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas,Winden'ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışır. Diğer dünyada kalanlar ise artık sadece zamanı değil mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını arayacak.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X