Crate and Barrel İtalyan Mutfağını Sofralarınıza Taşıyor

Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel, İtalya`nın eşsiz lezzetlerini sofralara taşıyor. İtalya`nın vazgeçilmezi pizza ve makarna yapımını kolaylaştıran ürünleri ile Crate and Barrel, mutfakta kendinizi şef gibi hissetmenizi sağlıyor.

 

 

Crate and Barrel İtalyan Mutfağını Sofralarınıza Taşıyor
Yayın Tarihi: 19.11.2015 15:21:00
Crate and Barrel, pizza ve makarna yapmayı bir keyif haline döndürmek isteyenlere, hem pratik hem de profesyonel mutfak ürünleri sunuyor. Birkaç dakika içinde muhteşem linguini, spagetti veya lazanya yapmayı mümkün kılan “Atlas 150 Aluminyum Makarna Yapma Aleti”, aynı zamanda tezgah üzerindeki duruşuyla da mutfaklarda göz doldururken, kömür mangalını pizza fırınına dönüştüren “Kettle Pizza Deluxe USA” ise, pizza taşında 8 dakika içinde mükemmel pizzalar yapmaya yardımcı oluyor. 
 

Yemeklerin lezzetini sofradaki detaylar ile tamamlayan Crate and Barrel, İtalyan stilini sofra ve servis takımları ile de bütünleştiriyor. Crate and Barrel’ın lezzetli makarnalar için üretilen domates desenli çukur tabağı ve servis kasesi, dumanı tüten pizzalar için ise kesme aleti, dilimleme ve servis tepsisi, sunumlarınız için mükemmel bir alternatif sağlayarak sofralara İtalyan ruhunu katıyor. 
 
Ürünleri görmek için galerimize tıklayın!

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X