Crate and Barrel ile sofralarınızı süsleyin

Yaşam alanlarında her ihtiyaca yönelik dekorasyon önerileri sunan Crate and Barrel, tüm aile üyelerini bir araya getiren kalabalık bayram sofralarını stil ve şıklık katarak bir kutlamaya dönüştürüyor.

 

 

Crate and Barrel ile sofralarınızı süsleyin
Yayın Tarihi: 13.07.2015 14:24:00

Crate and Barrel, bayramın keyfini çıkarmak için bir araya gelinen kalabalık aile sofralarına şıklık katıyor.

Aile buluşmaları ve yemek davetleriyle canlanan bayram sofraları, hazırlanan özel yemekler kadar dekorasyon ve sunum stiliyle de dikkat çekiyor. 

Bayram sofralarını hazırlarken yaşam alanlarında kullandığınız dekorasyon tekniklerinden de yararlanabilir ve lezzet sunumunuzu zarif ayrıntılarla taçlandırabilirsiniz. Masaya renk ve canlılık katacak çiçekleri, Weck’in farklı boylardaki kavanozlarında hayal gücünüzü katarak kullanabilir ve yaz havasını sofranıza taşıyabilirsiniz. Renkli sunumlarınızı vurgulamak için bembeyaz bir masa örtüsünü veya sofrada kullanacağınız çiçeklerle kontrastı sağlayacak renk seçenekleriyle, Helena serisinin keten peçete ve Amerikan servislerini tercih edebilirsiniz. 

Hem yemek takımlarını oluştururken hem de servis tabaklarını seçerken farklı renkleri bir araya getirerek bayram sofralarınızı modern dokunuşlarla buluşturmanız mümkün. Desenlerin ve sıcak renklerin yanı sıra pastel tonların da ön plana çıktığı sofra takımları, masa örtüleri, farklı kullanım alanlarına uygun bardak çeşitleri ve servis takımları, sofraları renklendirerek davetlerin vazgeçilmezi oluyor. Portekiz’de bir zanaatkârın usta ellerinde şekillenen Marin sofra takımlarını stil ve zevkinize göre karıştırmaya ve farklı renklerini bir arada kullanmaya ne dersiniz? Yarattığınız bu çarpıcı sunumu farklı boylardaki şamdanlar, peçete halkaları gibi şık aksesuarlar ve renkli dekoratif objeler ile zenginleştirmeyi ve farklılaştırmayı da unutmayın! 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X