Çılgın Sörfçüler Serisine Bir Macera Daha Eklendi!

Yazar Defne Ongun Müminoğlu’nun Artemis Çocuk Yayınları tarafından yayınlanan, 8 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden ÇILGIN SÖRFÇÜLER serisine “Kerberos’un Gizemi” eklendi.

 

 

Çılgın Sörfçüler Serisine Bir Macera Daha Eklendi!
Yayın Tarihi: 19.06.2020 16:56:00
Yazar Defne Ongun Müminoğlu’nun Artemis Çocuk Yayınları tarafından yayınlanan, 8 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden ÇILGIN SÖRFÇÜLER serisine “Kerberos’un Gizemi” eklendi. Seride; dostluk, doğa, spor, hayvan sevgisi ve yardımlaşmanın önemi vurgulanıyor.
 
Serinin üçüncü kitabı “Kerberos’un Gizemi”nde ana karakterler, kendilerini gizemli ve macera dolu bir durum içinde buluyorlar. Üstelik çözüme giden yol yine mitolojiden geçiyor.
 
Kitap için özel olarak çekilmiş film ise QR kod ile okurlara arka kapakta hediye olarak sunuluyor.
 
Serinin çizimleri, Tuba Şamlı Atilla tarafından elle çizildi.

Çılgın Sörfçüler serisi, göremeyen çocuklar için Braille alfabesi ile TÜRGÖK (Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı) raflarında da bulunuyor.

 “Çılgın Sörfçüler” serisinin tüm kitaplarına ve yazarın diğer serilerine  www.defneninkitaplari.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X