Christopher Nolan'ın Dunkirk'inden Yeni Fragman

Yönetmenliğini Christopher Nolan’ın üstlendiği ve İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen Dunkirk filminden yeni bir fragman daha paylaşıldı.

 

Christopher Nolan'ın Dunkirk'inden Yeni Fragman
Yayın Tarihi: 11.05.2017 15:54:00
Yetenekli yönetmen Christopher Nolan şimdiye kadar izleyici karşısına çıkan tüm işleriyle büyük heyecan uyandırmayı başardı. Memento, The Prestige, Inception gibi filmleriyle dikkat çeken Nolan daha sonra Batman‘in hikayesini bir üçleme olarak beyaz perdeye taşıdı. Son olarak da Interstellar ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı. Şimdi ise bir İkinci Dünya Savaşı hikayesi olan Dunkirk’e yöneliyor.
 
Dunkirk, Almanya’ya karşı mücadele veren müttefik askerlerinin zorlu hikayesini konu ediyor. İkinci Dünya Savaşı’nın şiddetlendiği dönemde müttefik askerleri Fransa’daki Dunkerque kıyılarında sıkışıyor. Alman ordusu tarafından çevrelenen 400 binden fazla asker bir türlü evlerine dönemiyor. Onları kurtarmak için herkes seferber oluyor. Bir yandan hava kuvvetleri diğer yandan siviller harekete geçiyor. 26 Mayıs’ta başlayan mücadele 4 Haziran’da son buluyor. Christopher Nolan ise bu hayatta kalma mücadelesini hakkını vererek beyaz perdeye yansıtmayı amaçlıyor.
 
Savaş sahneleriyle öne çıkacak gibi görünen bu filmde Mark Rylance, Tom Hardy, Cillian Murphy, Kenneth Branagh, James D’Arcy, Aneurin Barnard, Jack Lowden, Harry Styles ve Adam Long gibi isimler rol alıyor. Dunkirk filminin 21 Temmuz‘da vizyona girmesi bekleniyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X