Channing Tatum ve Jessie J Ayrıldı

Büyük aşk sona erdi. İşte Channing Tatum ve Jessie J ayrılığının nedeni!

 

 

Channing Tatum ve Jessie J Ayrıldı
Yayın Tarihi: 20.12.2019 09:37:00
39 yaşındaki Channing Tatum 9 yıllık eşi Jenna Dewan ile boşanmalarından kısa bir süre sonra 31 yaşındaki Jessie J ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ekim 2018'de ilişkileri ortaya çıkan çiftten bir yılın ardından ayrılık haberi geldi. 

People'a konuşan bir kaynağın belirttiğine göre çift dostça bir şekilde ayrıldı. Haberin kaynağı ayrılıkla ilgili şöyle konuştu: “Herhangi bir dram yaratılmadı. Sadece yollarını ayırmaya karar verdiler ve hala iyi arkadaşlar."


Çiftin ayrılık nedeni ise oldukça acıklı. Adeta bir "severek ayrılanlar" durumu diyebiliriz. Channing Tatum'un ve Jessie J'in farklı önceliklere sahip olmaları ayrılığın en büyük nedeni. Eğlenceli ilişkileri bitti, çünkü Tatum'un kızı ile zaman geçirmek için Los Angeles'ta bulunması gerekiyordu. Jessie J'in ise olmak istediği yer İngiltere’ydi. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X