Chanel Hydra Beauty Micro Creme

Chanel'in yeni nemlendirici serisiyle tanışın...

 

Chanel Hydra Beauty Micro Creme
Yayın Tarihi: 30.03.2017 15:30:00
Chanel'in yeni nemlendiricisinde kamilya micro damlacıkları ilk defa cildimizle buluşuyor. Toplamda 5 patente sahip olan Hydra Beauty Micro Creme ince yapısıyla cilde ihtiyacı olan nemi ferah bir hisle veriyor.

Chanel Beauty ekibinin eşsiz araştırmaları sonucunda ortaya çıkan bu kremde kamilya ile blue ginger var. Kamilya cilde anında nemlilik hissini verirken Blue Ginger ise koruma kalkanı olarak çalışıyor. Cildinizi her türlü strese karşı koruyor. Sürdükten sonra 24 saatlik bir nemlendirme sağlıyor. 

Hydra Beauty Micre Creme en iyi sonucu Micro Serum ile kullanıldığında veriyor. Micro Serum cilde derinlemesine nemlilik ve parlaklık vererek cildi Micro Creme'e hazırlıyor.  Her ikisini sırasıyla kullandığınızda ise cilt nemini kazanarak adeta parlıyor.

Biz ürünlerin ince yapısına rağmen bu denli güzel etki etmesini çok sevdik, siz de nemsiz bir ciltten şikayet ediyorsanız mutlaka deneyin deriz.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X