Cem Yılmaz'lı Deli Aşk'ın Kamera Arkası Paylaşıldı

Arif V 216 projesi için çalışmalara son hız devam eden Cem Yılmaz yakın zamanda Deli Aşk ile izleyici karşısına çıkacak.

 

Cem Yılmaz'lı Deli Aşk'ın Kamera Arkası Paylaşıldı
Yayın Tarihi: 7.03.2017 20:09:00
Cem Yılmaz’ın beyaz perdeye taşıdığı bu yeni filmin yönetmenliğini Murat Dündar ve Murat Emre Kaman üstleniyor. “Tatlı, serseri bir komedi filmi” sözleriyle tanımlanan bu filmin başrollerini Emrah Kaman ve Pelin Akil Altan paylaşıyor. Onlara Toygan Avanoğlu, Nilperi Şahinkaya, Şafak Pekdemir, Burak Çelik, Gülhan Tekin gibi isimler eşlik ediyor. Cem Yılmaz ve Zafer Algöz de özel performanslarıyla filmi renklendirmeye hazırlanıyor.
 
Şimdiye kadar paylaşılan bilgilere bakılırsa bu yapımda Maraş Dondurmacısı olan Ekrem sevdiği kıza büyük bir organizasyonla evlilik teklif ediyor. Ancak Neşe‘nin bu teklifi reddetmesiyle dünyası başına yıkılıyor. Ardından Neşe’nin Amerikalı yeni erkek arkadaşı ortaya çıkınca işler iyice karışıyor. Ekrem sevdiği kadının gönlünü kazanabilmek için harekete geçiyor. Ancak bu süreçte başına birçok talihsiz, bir o kadar da komik olay geliyor. Keyifli bir aşk hikayesi vadeden Deli Aşk, 10 Mart 2017’de vizyona girecek.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X