Bvlgari'den Sevgililer Günü İçin Aşkı ve Tutkuyu Destekleyen Tasarımlar

Aşkla hayata geçirilen hayalleriniz. Bu yıl Bvlgari, Sevgililer Günü'nün düşsel dünyasını ve elektriğini imzası niteliğindeki Roma stilinde sunuyor.

 

 

Bvlgari'den Sevgililer Günü İçin Aşkı ve Tutkuyu Destekleyen Tasarımlar
Yayın Tarihi: 13.01.2021 10:59:00
Hepimize hayallere teslim olma ve aşka şans verme konusunda ilham veren İtalyan Maison, coşkulu ruhunu ve cesur yaratıcılığını yılın en romantik gününe taşıyor. Bu doğal bir uyum çünkü gerçek aşk tıpkı Bvlgari tasarımları gibi tüm kuralları çiğniyor.
 

 
En saf duyguları yakalayan ve Roma'nın yaşama duyduğu derin tutkuyla hazırlanan Bvlgari Sevgililer Günü hediyeleri, aşkın kendisi kadar çarpıcı. Nefes kesen mücevherlerden ikonik saatlere, çarpıcı çantalara, aksesuarlara ve diğer karşı koyulması güç parçalara kadar her tasarım, aşkı pişmanlık müdanasız bir ruh ve cüretkar bir dokunuşla kutluyor. Bu parçalara her gün yeniden tutulacaksınız.  

Bvlgari’nin dizginlenemez tutkusunun arkasındaki güç mü? Tek bir dilek: Siz ve aşkınız için muhteşem, unutulmaz, neşe dolu anlar yaratmak.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X