Burak Özçivit'den Fahriye Evcen'e Sürpriz Evlenme Teklifi

Burak Özçivit, üç yıldır birlikte olduğu sevgilisi Fahriye Evcen'in kendisi için organize ettiği doğum günü partisinde diz çökerek evlenme teklif etti.

 

Burak  Özçivit'den Fahriye Evcen'e Sürpriz Evlenme Teklifi
Yayın Tarihi: 24.12.2016 12:22:00
Burak Özçivit, 32’nci yaşını sevgilisi Fahriye Evcen’in Maslak’ta bir otelde organize ettiği sürpriz partiyle kutladı. Geceye ise Özçivit’in üç yıldır birlikte olduğu sevgilisine diz çökerek ettiği romantik evlenme teklifi damga vurdu.

Çiftin yakın arkadaşları Murat Boz-Aslı Enver çiftinin de katıldığı 30 kişilik yaş günü partisinde Özçivit, bir anda sevgilisinin önünde diz çöktü ve cebinden çıkardığı 90 bin TL’lik yüzüğü Evcen’e uzattı. Evcen “Benimle evlenir misin?” diyen oyuncu sevgilisine alkışlar arasında, “Sonsuza kadar evet” yanıtını vererek sarıldı.

Özçivit’in evlenme teklifini önceden planladığı, partinin ise kendisine sürpriz olduğu öğrenildi. Çift, başrollerini paylaştıkları Çalıkuşu dizisinde sevgili olmuştu.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X