Bu Videoyu İzlemeyen Kalmadı

Siyah nokta sıkma videolarını izlemek herkesin cesaret edip de açacağı bir video değil! Ama aşağıda yayınlanan videoda yepyeni bir siyah nokta temizleme yöntemini gösteriliyor ve şu an 24 milyon kişi izledi bile! 

 

Bu Videoyu İzlemeyen Kalmadı
Yayın Tarihi: 8.11.2016 12:58:00
Sivilce ya da siyah nokta sıkmak her kadın için büyük irade isteyen bir şey. Ama ne var ki her seferinde merakımıza yenik düşüyor ve sonunda büyük bir pişmanlıkla aynada kendimize bakıyor oluyoruz.

Halbuki vicdan azabı çekeceğiniz hiçbir durum yok keza sivilce ve siyah nokta sıkmak çoğu insan için büyük bir zevk haline geldi. Örneğin 24 milyon kişinin izlediği bu video gibi. 
Aslında videonun çekilme amacı siyah nokta sıkma tekniklerine bir yenisinin daha eklendiğini göstermekti ama şimdilerde sosyal medyada bu video paylaşım rekorları kırıyor.  

Videoda da gördüğünüz gibi siyah nokta temizlerken kullanılan alet bildiklerimizden çok biraz farklı. Normalde yuvarlak uçlu olur fakat videoda kullanılan yeni alet iki ucu açık. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER SAĞLIK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X