Brad Pitt'ten Yeni Film

Ünlü aktör Brad Pitt, 93 kadın tarafından tacizle suçlanan yapımcı Harvey Weinstein’ın skandallarını ele alan bir filmin yapımcılığını üstlenecek.

 

Brad Pitt'ten Yeni Film
Yayın Tarihi: 27.04.2018 23:54:00
Hollywood aktörü Brad Pitt’in sahip olduğu Plan B isimli yapım şirketinin, New York Times gazetesinin ünlü yapımcı Harvey Weinstein’a hakkındaki cinsel istismar saldırı iddalarına yönelik araştırmasını konu edinen bir filmin yayın haklarını satın aldığı belirtildi.
 
Buna göre, 54 yaşındaki aktörün şirketi ile Annapurna Pictures bir araya gelerek, başta Weinstein olmak üzere Hollywood’daki taciz ve cinsiyet eşitsizliğini gözler önüne süren haberleriyle bu yıl Pulitzer ödülü kazanan New York Times gazetecileri Jodi Kandor ve Meghan Twohey’in skandalıortaya çıkarırken yaşadıkları habercilik deneyimini beyaz perdeye aktaracak.
 
Annapurna Pictures’ın sözcüsü Ashley Montaheni konu hakkında şu açıklamaları yaptı:
 
“Film, 2015 yılında ‘en iyi film’ ve ‘en iyi senaryo’ dalında oscar kazanan ve Boston Globe’un Katolik Kilisesi’ndeki cinsel taciz olayların haberleştirmesine odaklanan Spotlight filmine benzer bir şekilde, New York Times gazetecileri Jodi Kantor ve Meghan Twohey’in nasıl bir araya geldikleri ve Hollywood’daki cinsel istismarı ortaya çıkarma sürecini anlatacak. Doğrudan Harvey Weinstein’ın kendisine odaklanmayacak.” 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X