Brad Pitt Aşk Hayatı Hakkındaki Dedikodulara Açıklık Getirdi

Angelina Jolie ile boşanmasından bu yana adı pek çok farklı kadınla anılan Brad Pitt, bu dedikoduların tümünü yanıtladı. Çift, Eylül 2016'da 10 yılın ardından boşanmıştı.

 

 

Brad Pitt Aşk Hayatı Hakkındaki Dedikodulara Açıklık Getirdi
Yayın Tarihi: 11.12.2019 11:44:00
Brad Pitt, bir dergiye verdiği son röportajında 2016 yılında Angelina Jolie ile boşanmasının ardından hakkında çıkan tüm aşk dedikodularının yalan olduğunu belirtti.

"Bu dedikoduları yalanlarken yolumdan şaşmak istemiyorum, ama gerçekten önemsemiyorum. Son 2-3 yılda kaç tane kadınla çıktığımı iddia ettiler hatırlamıyorum bile."

Jolie ile boşanmasından bu yana Pitt'in ismi profesör Neri Oxman, taı tasarımcısı Sat Hari Khalsa ve son olarak Arrested Development dizisinden Alia Shawkat ile anılmıştı. 

2019'un en çok konuşulan filmlerinden Once Upon a Time… in Hollywood'daki dublör karakteri Cliff Booth ile 2020 Golden Globe adaylarından biri olan Brad Pitt sinema kariyeri üzerine de konuştu. 

"Çekim sonrası gerçek dünyaya geri döndüğümde, herhangi birisini bir an için iyi hissettirebileceğim gerçeğini farkettim. Burada kendimi üstün görmeye çalışmıyorum. Burada birisinin gününü aydınlatabilme seçeneğinden bahsediyorum. Bu nadir bulunan bir şey." 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X