Blackberry App World Türkiye

BlackBerry App World uygulama dünyası artık Türkiye’de de kullanılabilir durumda.

 

 

Blackberry App World Türkiye
Yayın Tarihi: 7.06.2010 00:00:00

BlackBerry App World uygulama dünyası artık Türkiye’de. BlackBerry App World uygulama dünyasını BlackBerry`lere yüklemek için www.blackberry.com/tr/appworld veya mobile.blackberry.com adreslerini ziyaret ediyorsunuz. Wi-Fi üzerinden güvenli bir şekilde erişebildiğiniz App World`de öne çıkan bazı özellikler 

Yenilik dolu

Ana sayfa: BlackBerry App World, ana sayfada birçok uygulamayı içeriyor. Böylece kullanıcıların çeşitli uygulamalar içinde gezinmesini kolaylaştırıyor. Bu alanda sergilenen uygulamalar zaman zaman değişiyor, böylece kullanıcılar hayatın her alanına yönelik yeni uygulamaları kolayca keşfediyor.

En çok indirilenler: BlackBerry App World uygulamasındaki ‘en çok indirilenler’ alanı, en popüler uygulamaları listeliyor.

Kategoriler: BlackBerry App World uygulaması, aralarında eğlence, IM ve sosyal ağlar, haberler, hava durumu gibi ve daha fazlasını kapsayan çeşitli uygulama kategorileri içeriyor.

Arama/filtre: BlackBerry App World anahtar sözcük araması yapabilen filtreleme özelliğine sahip.

İncelemeler: BlackBerry App World uygulamaları kullanıcılar tarafından incelenebiliyor ve yıldız derecelerine göre de görüntülenebiliyor. Kullanıcılar incelemelere kolaylıkla erişebiliyor, onları takip edebiliyor, ekran görüntülerini görebiliyor ve indirmeden önce her uygulamanın açıklamasını okuyabiliyor.

Tavsiye: BlackBerry App World kullanıcıları, uygulamaları başka kişilere e-posta, PIN, kısa mesaj veya BlackBerry Messenger üzerinden gönderip tavsiye edebiliyor.

Uygulama deposu: BlackBerry App World, kullanıcıların indirdiği uygulamaların kaydını tutan My World adında bir klasör içeriyor. Bu kişisel depolama alanı, kullanıcıların uygulamaları kolayca yüklemesine ve kaldırmasına olanak sağlıyor.

Uygulama arşivleme: Kullanıcılar istedikleri uygulamaları BlackBerry akıllı telefonlarındaki microSD kartta veya dahili bir bellekte arşivleyebiliyor.

Güncelleme bildirimleri: Kullanıcılara BlackBerry App World’e indirdikleri uygulamaların güncellemeleri de ayrıca bildiriliyor.

BlackBerry App World, BlackBerry OS 4.2 veya daha üstüyle çalışan ve bir trackball (iz sürücü), trackpad veya dokunmatik ekrana sahip BlackBerry akıllı telefonlarında kullanılabilir. BlackBerry App World uygulamasına erişmek için kullanıcıların aktif bir BlackBerry data planına ihtiyacı vardır. Sınırlı veri planına sahip kullanıcıların veri ücretlendirmesi olabilir.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X