Billie Eilish Yeni James Bond Şarkısını Seslendirecek!

Son dönemin yükselen yıldızı Billie Eilish, James Bond serisinin yeni filmi No Time to Die'ın şarkısını seslendiren isim olacak.

 

 

Billie Eilish Yeni James Bond Şarkısını Seslendirecek!
Yayın Tarihi: 15.01.2020 11:21:00
James Bond filmlerinin soundtrack parçalarını kimin seslendireceği her zaman merak konusu olmuştur. Bir prestij sayılan James Bond filmi müziği, bu kez 18 yaşındaki Billie Eilish'e emanet! 2020 Grammy ödüllerinde 6 dalda sadece 17 yaşındayken aday olarak tarihe geçen Billie Eilish; No Time to Die için şarkı besteleyecek. 

James Bond filmlerinin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamayla birlikte; Billie Eilish böylece bir Bond filminin tema şarkısını seslendiren en genç isim olacak. 

"Her açıdan, bu işin bir parçası olmak çılgınca geliyor. Böylesine efsanevi bir film serisinin tema müziğini yapmak çok büyük bir onur. James Bond gelmiş geçmiş en havalı film serisi. Hala şoktayım" diyen Billie Eilish'in Bond filmi için yapacağı parçayı heyecanla bekliyoruz! 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X