Bestemsu Özdemir InStyle Home Kapağında

En son Kara Para Aşk dizisindeki `Nilüfer` rolüyle tanıdığımız Bestemsu Özdemir, bu ay InStyle Home`un kapak konuğu oldu. Kemerburgaz Göktürk`teki evinin kapılarını açan ünlü oyuncunun evinden kareleri InStyle Home`un Ekim sayısında bulabilirsiniz!

 

 

Bestemsu Özdemir InStyle Home Kapağında
Yayın Tarihi: 1.10.2015 16:32:00

Mimar Emre Arolat’ın projelendirdiği ahşap kaplı panjurlarıyla dikkat çeken yeni evine, bir buçuk yıl önce taşınma kararı alan oyuncu Bestemsu Özdemir, en son `Kara Para Aşk` dizisinde karşımıza çıkmıştı. Nişantaşı`nda yaşamaya alışık olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, Kemerburgaz`daki evi için: 

“Aslında burası şehre ve setlerimin olduğu mekanlara uzak bir noktada. Her an yine şehrin merkezine dönebilirim bu yüzden. Uzun yıllar Nişantaşı’nda yaşadım. Ancak oradaki park yeri sıkıntısı beni o kadar bezdirdi ki, sonunda çok sevdiğim semtten kopup buraya gelmeye karar verdim. Bu civarda yaşayan çok arkadaşım vardı. Ayrıca şu anda evde yoklar ama benim barınaktan aldığım üç köpeğim var birlikte yaşadığım. Onlar için de ideal oldu bu hayat..” yorumunu yaptı.

Güzel oyuncunun evinden kareler için fotogaleriye tıklayın!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X