Ben Stiller Somali İçin THY'ye Seslendi

Afrika'nın en yoksul ülkelerinden Somali'de yaşanan kuraklık ve ölümler Hollywood yıldızlarını harekete geçirdi.

 

Ben Stiller Somali İçin THY'ye Seslendi
Yayın Tarihi: 17.03.2017 22:47:00
Afrika'nın en yoksul ülkelerinden Somali'de yaşanan kuraklık ve ölümler Hollywood yıldızlarını harekete geçirdi. Somali'ye uçuş yapan tek batılı havayolu şirketi Türk Hava Yolları olunca, ünlü komedyen Ben Stiller, THY’nin sponsorluğunda yardım yapılması için kampanya başlattı. Ünlülerin çağrısı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Ünlü Hollywood yıldızı yayınladığı videosunda "Çılgın bir fikrimiz var. Bir uçak dolusu yiyecek ve suyu Somali'ye göndererek yardım edebiliriz. Hem de hemen. Türk Hava Yolları Somali'ye uçan bir havayolu ve onlardan Somali'deki insanlara yardım etmek için hep birlikte bir uçak tahsis etmelerini istiyoruz. Etiketimiz Türk Hava Yolları Somali'ye Yardım edin. Umarım hep birlikte bir fark yaratabiliriz. Çünkü oradaki insanlar ve aileleri tıpkı bizim gibi hayatta kalmaya çalışıyorlar" diyerek sözlerini tamamladı.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X