Bellevue Spinning dersleri açıkhavada

Luxury Fitness Bellevue`nün muhteşem manzarası ve eğlenceli müzik eşliğinde Spinning`le gitsin kaloriler...

 

 

Bellevue Spinning dersleri açıkhavada
Yayın Tarihi: 12.07.2010 11:57:00

Vazgeçilmeyen kondisyon aleti sabit bisikletler, spinning sayesinde son yıllarda çok daha neşeli ve eğlenceli bir hale geldi. 

Dengeli beslenerek kilo vermeye çalışanların spor yapmadıkları sürece kilo kaybetmeleri oldukça zor. Yazın kapalı alanda spor yapmanın çok da kolay olmadığını düşünenlere Luxury Fitness Bellevue’den güzel bir haber var. Ulus Vadisi’nin muhteşem manzarasıyla yaza serinlik katan Luxury Fitness Bellevue’de, profesyonel hocalar ve müzik eşliğinde spinning yapmaya ne dersiniz?  

Aerobik ve stepten sonra Amerika ve Avrupa’da en gözde akım olan spinning, özel tasarlanmış sabit bir bisikletle yapılan bir aerobik egzersizi… Spinning yaparken pedal çevirdikçe, sizi motive eden bir müzik çalıyor ve ciddi miktarda kalori harcıyırsunuz. Yaklaşık olarak 45 dakikada 450 kalori harcıyor, kalbinizin hızlı kan pompalamasını sağlayarak oldukça etkili bir aerobik egzersizi yapmış oluyorsunuz. Aynı zamanda bacaklarınızın üst, arka ve yan kısımları ile kalçalarınızı benzersiz bir şekilde sıkılaştırarak şekle girmesini sağlayan spinning ayrıca dolaşım sisteminin düzenli çalışmasını sağlıyor.

 

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X