Bebek Yaşam’dan Sağlık Çalışanlarına Destek Kampanyası

Bebek Yaşam, distribütörlüğünü yapmış olduğu, dünyanın önde gelen oto koltuğu markalarından olan BeSafe ile ‘Sağlığımız Size, Çocuklarınız BeSafe’e Emanet’ adı altında çok özel bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

 

 

Bebek Yaşam’dan Sağlık Çalışanlarına Destek Kampanyası
Yayın Tarihi: 23.06.2020 11:49:00
Bebek Yaşam, koronavirüs salgınıyla fedakarca mücadele eden sağlık çalışanlarına, çocuklarının güvenli oto koltuğu ihtiyaçlarını karşılamak adına, öncü markası olan BeSafe ile kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, bu zor günlerde bir nebze de olsa sağlık çalışanlarının yanında olmaya çalışan Bebek Yaşam, sağlığımızı emanet ettiğimiz çalışanların, çocuklarının güvenle seyahat edebilmeleri konusunda sorumluluğu üstlendi.

Bebek Yaşam CEO'su Kasım Yiğit, tüm dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği COVID-19 salgınında, büyük özveriyle çalışan sağlık personeline, çocuklarını BeSafe’e emanet ettikleri için teşekkür ederken, kampanyanın ticari bir amacı olmadığını ifade etti.

Zor Zamanlarında ‘YANINIZDAYIZ’ Mesajı Veriyoruz
Yiğit, sağlık çalışanlarına destek olunması konusunda farkındalık yaratmayı hedeflediklerini dile getirerek, "Şu an için elimizden gelen buydu ve bunu yaptık. Belki çok bir şey değil ama en azından motivasyonlarını artırıp 'Yanınızdayız' mesajı veriyoruz." diye konuştu.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X