Bebeğin İçtiği Sütü Ölçen Uygulama Momsense

Piyasaya sürülen her yeni teknolojik ürün yeni anne babaların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

 

Bebeğin İçtiği Sütü Ölçen Uygulama Momsense
Yayın Tarihi: 10.11.2016 22:54:00
Piyasaya sürülen her yeni teknolojik ürün yeni anne babaların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Son olarak yeni annelerin “Bebeğim yeteri kadar anne sütü alıyor mu?” sorusunu yanıtlayan bir ürün tasarlandı.

İsmi Momsense olarak açıklanan bu aksesuar annelerin endişelerini bir kenara bırakmasına yardımcı oluyor. Bu ürün alıştığımız kulaklık sisteminin yanına yuvarlak bir halka ekliyor. Bu kısım bebeğin çenesine yerleştiriliyor. Telefona indirilen uygulama yardımıyla ufaklığın yutkunma sayısı baz alınarak ne kadar süt içtiği hesaplanabiliyor. Tabii sistem boş yutkunma ile sütle birlikte yutkunmaları ayrı ayrı ayırt ediyor. Böylece akıllı telefona yansıyan miktar gerçeğe oldukça yakın oluyor. Yine de anne ve babaların emin olabilmesi için sisteme kulaklık da dahil edilmiş. Bu sayede anne emzirme işlemi sırasında yutkunmaları dinleyerek bebeğinin yeteri kadar beslendiğinden emin olabiliyor. Uygulama bebeğin beslenme alışkanlıklarını gözlemleyerek hangi günlerde yeteri kadar anne sütü almadığını gösteriyor. Böylece gerekli önlemleri almak mümkün oluyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ANNE VE ÇOCUK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X