Batman Yeni Filme Yönetmen Arıyor

Batman filmi için umutlarımızı yükseltmeye başlamışken Ben Affleck‘in ömür törpüsü açıklamalarına ise bir yenisi daha eklendi.

 

Batman Yeni Filme Yönetmen Arıyor
Yayın Tarihi: 31.01.2017 21:54:00
DC’nin sinema cephesi belini bir türlü doğrultamıyor. Ne zaman büyük umutlarla bir filmi beklesek ya eleştirmenler tarafından yerden yere vuruluyor ya da film son dakika düzenlemelerine kurban gidiyor. Batman filmi için umutlarımızı yükseltmeye başlamışken Ben Affleck‘in ömür törpüsü açıklamalarına ise bir yenisi daha eklendi. Bu seferki ise ciddi bir değişiklik.
 
Birkaç gün önce Flash filminin senaryosunun baştan yazılacağına dair haberler almış ve bunu sindirememişken Ben Affleck bir kez daha sahneye çıkarak Batman filmiyle ilgili yeni bir açıklama yaptı. Görünen o ki Affleck Batman filmi ile ilgili konuşmadan duramıyor. Daha ayın başında “Senaryo da dahil olmak üzere henüz kesinleşmiş hiçbir şey yok. Eğer her şey şahane olduğunu düşündüğüm bir şekilde bir araya gelmezse çekimler başlamayacak.” diye açıklama yapan Affleck “her şeyin şahane” olacağına inanamamış olacak ki Batman filminin yönetmenliğini yapmayacağını açıkladı.
 
Variety‘nin özel haberine göre Batman rolünün hakkını verebilmek için tüm odağını role vermesi gerektiğini açıklayan Affleck, Warner Bros. ile beraber anlaşarak farklı bir yönetmenle çalışmanın filmin geleceği açısından daha iyi olacağına karar vermiş. Variety’nin kaynakları bunun kesinlikle Ben Affleck’in son yönettiği Live by Night filminin büyük bir hayal kırılığı oluşuna dayanmadığını dile getiriyor. Ancak kulislerde Warner Bros.’un çoktan bir liste hazırladığı ve o listede önümüzdeki yaz vizyona girecek War for the Planet of the Apes (Maymunlar Cehennemi 3: Savaş) filminin yönetmeni Matt Reeves‘in yer aldığı konuşuluyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X