Başak Baykal "Festive Treasures" Koleksiyonuyla Yeni Yıla Işıltı Katıyor

Doğanın temel unsurlarını eşsiz birer mücevhere dönüştüren Başak Baykal, yeni yıl ruhunu çok özel parçaların yer aldığı Festive Treasures koleksiyonunun ışıltısıyla pekiştiriyor.

 

 

Başak Baykal "Festive Treasures" Koleksiyonuyla Yeni Yıla Işıltı Katıyor
Yayın Tarihi: 24.12.2021 12:47:00
Bodrum’un muhteşem tabiatına ithafen yarattığı ilk koleksiyonu Natural Treasures’la beğeni toplayan tasarımcı Başak Baykal, şimdi de doğanın kışa özgü ögelerini ele aldığı özel Festive Treasures serisiyle yeni yılda kendini veya sevdiklerini şımartmak isteyenlere göz alıcı parçalar sunuyor.
 
Altının ışıltısını zümrüt, yakut ve pırlanta gibi değerli taşlarla buluşturan küpe, yüzük ve broş tasarımları, kıdemli Kapalıçarşı zanaatkarlarının ince el işçiliğiyle kozalak, çobanpüskülü ve porsuk ağacının çarpıcı formlarına bürünüyor.  Serinin en dikkat çekici parçalarından birini oluşturan kolye ise papatyanın zarif görünümünü yılbaşı renkleriyle yeniden yorumluyor.
 
Doğanın estetik unsurlarını özgün bir tasarım diliyle paha biçilmez aksesuarlara dönüştüren Başak Baykal, sizi yeni yılda ışıltının dozunu artırmaya davet ediyor.
 
#BasakBaykalJewelry
#FestiveTreasures

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X