Babylon’la “Şimdi. Evde. Müzikle Kal.”

Dinleyicilerini her zaman farklı coğrafyalardan yeni keşiflerle buluşturan Babylon, bu sezona kapılarını “Şimdi. Burada. Beraber.” mottosuyla açmıştı.

 

 

Babylon’la “Şimdi. Evde. Müzikle Kal.”
Yayın Tarihi: 31.03.2020 13:20:00
Geçirdiğimiz izolasyon günlerinde de sosyal medya hesapları üzerinden verdiği  mesajlarla ahalisinin yanında olmaya ve onları motive etmeye devam ediyor. Müziğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde, Babylon “Şimdi. Evde. Müzikle Kal.” diyerek hazırlanan içerikleri sosyal medya hesapları ve YouTube kanalı üzerinden müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor. 
 
Sosyal mesafemizi korumamız gerektiğini hatırlatan Babylon; ‘’Şimdi. Evde. Müzikle Kal.’’ mesajıyla gelecek güzel günlere hazırlanmaya davet ediyor. Babylon bu dönemde ahalisini bir araya getiren kendine özgü içerikleriyle ve pozitif titreşimleriyle her zaman dinleyicilerinin yanında olacak.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X