Ayşe Hatun Önal'dan Burning Man Klibi

Ayşe Hatun Önal yeni albümü 'Selam Dengesiz' için bir ilke imza attı. Albümün 'Olay' adındaki şarkının klibi için dünyaca ünlü olan Burning Man festivaline gitti ve klibi orada çekti.

 

Ayşe Hatun Önal'dan Burning Man Klibi
Yayın Tarihi: 12.03.2017 21:58:00

Amerika’nın Nevada Eyaleti’nde Black Rock’ta düzenlenen Burning Man’e tüm dünyadan sanatçılar, sosyal devrimciler katılıyor. Festivale eğlenmek dışında iş için giden bir isimse Ayşe Hatun Önal.

Mankenlikten şarkıcılığa emin adımlarla ilerleyen Ayşe Hatun Önal, yeni klibi oldukça ilgi gördü. Klibin kostüm tasarımlarını dünya starlarını giydiren Punk Steven Couture hazırladı.
Selam Dengesiz isimli albümü çıktığından beri bütün listelerde ön plana çıkmış durumda. Uzun uğraşlar sonucu meydana çıkan klip beklenen ilgiyi gördü ve tıklanma rekoru kırdı. İşte o çılgın festivalden çıkan Ayşe Hatun Önal klibi...

 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X