NİSAN 2017 AYLIK BURÇ YORUMLARINisan 2017 Yay Burcu Aylık Astroloji Yorumu


Su Karakuş
Su Karakuş
Astrolog
Eviniz ve ailenizle ilgili kararlar ayın ilk yarısında dert açarken ikinci yarıda çözüm bularak rahatlayacaksınız. Arkadaşlarınızın fikirleriyle veya ortak çalışmalarla hareket etmemeniz gereken bir aydasınız. Kendinize güvenin ve ideallerinizi erteleyin. Ayın ikinci yarısında yeni bir iş teklifini değerlendirecek, benimseyeceğiniz uyumlu kişilerle çalışmaya başlayacaksınız. Aşk yaşamınızda bol sürprizli bir aydasınız.
 

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X