Avatar 2'den Üzücü Haber

James Cameron’ın The Star isimli internet sitesine verdiği röportajda filmin 2018 yılında vizyona girmeyeceğini aktardı.

Avatar 2'den Üzücü Haber
Yayın Tarihi: 15.3.2017 20:23:00
Avatar 2’nin 2018 yılında vizyona gireceğine yönelik söylentilerin ne yazik ki doğru olmadığı ortaya çıktı. James Cameron’ın The Star isimli internet sitesine verdiği röportajda filmin 2018 yılında vizyona girmeyeceğini aktardı.
 
Yeni Avatar filminin ne zaman vizyona gireceğini açıklamayan Cameron, sadece Avatar 2’yi hazırlamadıklarını Avatar 2 ile birlikte Avatar 3, 4 ve 5’in de hazırlık sürecinde olduğunu ifade etti. Bunun, hayatının sonraki on yıllık dönemini tüketecek olan bir epik girişim olduğunu belirten Cameron, ilk filmin dört yılı aşkın bir sürede tamamlandığını, Avatar 2’yi gelecek yıl beklemenin ise mantıksızca olduğunu dile getirdi. Yeni Avatar filmi için tüm yaratıkların ve setlerin tasarlandığını belirten Cameron, tüm ekip olarak oldukça heyacan verici şeylere imza attıklarını söyledi. Daha önceden ortaya atılan iddilarda Avatar 2’nin 21 Aralık 2018’de gösterime gireceği iddia edilmişti. Cameron’ın paylaştığı yeni bilgiye göre bu bilginin yanlış olduğu ortaya çıktı. Daha önceki söylentilerde Avatar 3’ün 2020 yılında Avatar 4’ün 2022 yılında Avatar 5’in ise 2023 yılında vizyona gireceği belirtilmişti. İlk film kadar büyük ses getireceği düşünülen yeni Avatar filmlerin bu yıllarda vizyona girip girmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X