SU KARAKUŞ 2018 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Su Karakuş Yengeç Burcu 2018 Genel Astroloji Yorumu


Satürn Oğlak burcuna 20 Aralık 2017’de yerleşti. Bu durumun sizi çok korkuttuğunu biliyorum. Tabii astrolojiye ilgisi ve birazda bilgisi olan Yengeçleri kast ediyorum. Yengeç burcunun ilk günlerinde doğanlar için sağlık sorunları ve ruhsal baskı olarak hissedilen bu karşıtlığın etkisi ortalama 6 ay sürecek. Çok uzun tabii. Unutulmaması ve kıymetin anlaşılması için gereğinden fazla uzun gibi görünse de okul sıralarında her sınıf için 9-10 ay geçirdiğimiz düşünülmeli ve Satürn’ün amacının ders vermek olduğu hatırlanmalı. Alınacak ders nedir peki?
Sağlığını yeterince korudun mu ve hayatta kalmak için nelere ihtiyacın var biliyor musun? sorularının cevabı..

Satürn gelecek 2.5 yılını Oğlak burcunda geçirecek. 2018 yılında çok ağır dersler vermeyecek çünkü Uranüs’le olumlu bir bağlantısı olacak. Tabii yine de bireysel doğum haritanızda hangi alanların tetiklendiğini kontrol ettirmenizde ciddi bir gelecek analizi almanızda yarar var.

Uranüs 15 Mayıs da Koç burcundan çıkıp Boğa burcuna geçtiğinde son 7 yıllık travmatik döneminiz de sona ermiş olacak. Değişmeyi, esnemeyi, gelişmeyi ve konforunuza önem vermeyi öğrendiyseniz Boğa burcundaki 7 yıllık döngünün tadını doya doya çıkaracaksınız. Sıra dışı arkadaşlar hayatınıza katılacak, biraz daha sosyalleşecek ve öğreneceksiniz. Merkür’ün büyük abisi olan Uranüs dehanızı ve zekanızı dostluk için kullanmanızı öneriyor. O dostlar size hayatın tadına varmayı öğretecek.

Ocak sonunda ve 11 Ağustosda gerçekleşen 2 tutulma para alanınızı tetikleyecek. Ay tutulması Ocak sonunda ilk fırsatınız ve çok değerli bir şansı beraberinde getirecek. Yaratıcılığınızı kullanacağınız bir iş teklifi alabilir veya bir sipariş elde edebilirsiniz. İstediğiniz büyük çalışmayı yapma şansı bulabilirsiniz. 11 Ağustos da ise ertelenen veya eskiden çalıştığınız işler, eski müşteriler yeniden karşınıza çıkacak. Ancak bu kez şans yanınızda değil karşınızda olacak. Bir dizi şanssızlıkla mücadele etmeyi başarırsanız tutulmadan yararlanırsınız. Dahası dostlarınız ve size baskı yapan patronunuz/ müşterileriniz anlayışlı, yardımsever tutumlarıyla başarınıza ortak olacak. Baskı her zaman kötü değildir. Bu kez disiplin bekleyen kişilerin haklı yanlarını gözlemleyeceksiniz.

16 Şubat da ve 27 Temmuzda gerçekleşen tutulmalar ise borçları, ödemeleri, ekstra gelir kazanmayı ve parayla ilişkinizi yeniden düzenlemeyi ifade ediyor. Başarılı olmak için Şubat tutulmasının güzel etkilerinden yararlanmayı ihmal etmeyin. Merkür ve Uranüs el ele verip sizin için bir müjde hazırlayacak. Arkadaşların bu günler için olduğunu kavrayacaksınız. 27 Temmuz tutulması ise geçmişe aşırı takılmanın nasıl bir şanssızlığa dönüşeceğini anlatacak. Mars gerilediği için tüm burçlarda olduğu gibi sizde de enerji düşüklüğü, isteksizlik olağan. Ancak şansınızı tekrar kazanmak için enerjinizin düşmesine aldırmadan çaba göstermelisiniz. Her koşulda ödemelerinizi tamamlamak veya hakkınız olanı almak zorundasınız. Aşırı harcamalardan kaçınmayı yılın başında bir prensip olarak düşünmelisiniz.

13 Temmuzda burcunuzda Güneş tutulacak ve karşınızda Plüton’un yani cüce ama en güçlü gezegenin varlığını hissedeceksiniz. Geri gidiyor olması acıyı veya zorlukları hafifletiyor bu iyi haber. Enerji düşüklüğü ve isteksizlik bu tutulmada da kendisini hissettirecek ve ne yazık ki en büyük engeliniz. Vitamin takviyesi, ertelememek konusunda disiplin kazanmak kurtarıcı eylemleriniz. Tutulmadan daha önemlisi aynı anda Uranüs-Venüs-Satürn arasındaki mutlu açı. Bu güçlü açı sevgiyi, duygusal bağları ve zor anlarda sizi anlayan kişilerin yanınızda olmasını sağlayacak. Değişecek ve dönüşeceksiniz. Görünüşünüzden stilinize kadar yaşam biçiminizi değiştiren bir çok şey önceleri zor ama zaman geçtikçe iyi ki olmuş dedirtecek veya zamanla hafifleyecek yeni koşullara kolayca uyum sağlayacaksınız.

Tutulmalar çok önemli. Yükselecek ve deneyim kazanacaksınız.

8 Kasımda Jüpiter aşk alanınızdan çıkıp iş alanınıza geçiş yapmadan hemen önce iş teklifleri, aradığınızdan daha iyi bir iş bulmak gibi mucizeler yaratacak. Kendi işinizi yapıyorsanız medya, eğitim, seyahat sektörleriyle çalışmaya başlayabilirsiniz. Daha çok seyahat edeceğiniz ve öğretip, öğreteceğiniz işlerde var olmak gelecek 1 yıl boyunca gerçek şansınız olabilir. 26 Kasımda Güneş-Jüpiter buluştuğunda iyimserliğiniz artarken yeni dönemin size neler sağlayacağı hakkında net bir fikrinizde olacak.
19 Mayıs-13 Haziran arasında aşk alanınız hareketleniyor. Burcunuzdan geçiş yapan Venüs sizi beğenenlerin, beğendiğini söyleyenlerin sayısını arttırırken, kendinizi beğenmek üzere bakıma alabilirsiniz. Estetik ameliyatlar veya cilt bakımı gibi daha kolay güzelleşme teknikleri ya da yeni bir makyaj tekniği öğrenmek için uygun zamanınızı iyi değerlendirmelisiniz. Yalnızsanız her an ruh eşinize rastlayabilirsiniz.

9 Eylül-7 Ocak arasında Venüs aşk alanınızdan geçiş yapacak ancak geri gideceği bir aralık var ki gölge dönemiyle birlikte biraz yoracak. Olağan durumlarda aşkta şanslı evreniz demeliydim ancak gerileme 5 Ekimde başlıyor,16 Kasım da bitiyor. Bu evrede eski sevgiliye dönmek, ayrılmak gibi kendinizden beklemeyeceğiniz duygulanımlar içine çekilebilirsiniz. Çocuklarınız varsa anlaşmakta güçlük de çekebilirsiniz. Tahammülsüzlük düzeyiniz düşerken aşk yaşamınıza istemeden zarar verebilirsiniz. 9 Eylül 5 Ekim arasındaki duygularınız doğru ve not etmekte fayda var. Gerilemeler biraz hatalı ve takıntılı duygulara neden olacaktır. Ve umarım düğününüzü gerileme dönemine denk getirmezsiniz.

2018 diğer yıllardan daha zorlu değil ama daha güçlü hissedeceğiniz bir yıl olacak. Disiplini ve kuralları unutmadığınız bir yıl olsun.

Su Karakuş
Uzman astrolog
Instagram/ facebook/ youtube: sukarakus
HER HAKKI SAKLIDIR

Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X