SU KARAKUŞ 2018 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Su Karakuş Terazi Burcu 2018 Genel Astroloji Yorumu


2018 yılında 2 büyük değişim yaşayacaksınız ve bu hiç de kolay olmayacak. Eğer zorluklara katlanabilirseniz başarıyı garantilersiniz. Eğer çabuk yılıp değişime direnirseniz gelecek 3 yıl bir hayli zor olabilir. Şimdiden kararlı olmaya çalışmalısınız. Peki nedir bu değişimler? Hangi yaşam alanlarınızda gerçekleşecek?

İlki 2017 sonunda burç değiştiren Satürn son 2.5 yıllık destektekleyici pozisyondan çıktı ve gözünü sizin tembelliklerinize dikti. Özellikle aileniz ve yuvanızla ilgili yeterince sorumluluk almadığınızı düşünüyor. Yeni görevler verme çabasında. Görevlerinizi hakkıyla yerine getirir ve kararlı bir şekilde mülk sahibi olmaya karar verişeniz 2.5 yılın sonunda iyi ki almışım iyi ki yapmışım diyeceğiniz hediyelerin tadını çıkarıyor olacaksınız. Bir tutam katlanmak, iki doz sabır, 5 kaşık disiplinle bir çok zorluğun üstesinden gelecek, hayatta kalmanın ve geleceği garantilemenin çeşitli yollarını öğreneceksiniz. Buna değmez mi? Süregelen işlerden ve ilişkilerden vazgeçmemek düsturunuz olmalı.

İkinci değişimi 15 Mayısdan itibaren 7 yıllık uzun yolculuğuna adım atacak olan Uranüs sağlayacak. Aşk alanınızın yöneticisi Uranüs evlilik alanınızdaki sarsıcı yolculuğunun yönünü değiştirecek ve birazda ekstra gelir kazanmanız, başkalarının referanslarından yararlanmanız hatta daha sağlıklı yaşamanız için hayat biçiminizi değiştirmenize yardım edecek. Onunla uyumlu çalışmak bu kez kolay olacak zira sert bir açıyla ve vurucu darbelerle sizi zorlamayacak. Tam tersine şimdiye dek aklınızdan bile geçmeyen fikirleri aklınıza getirip daha konforlu ve kolay bir yaşama geçişinizi sağlayacak. Yalnızsanız derin bir aşkın tadına varmak da hediyeleri arasında.

Su Karakuş
Uzman astrolog
Instagram/ facebook/ youtube: sukarakus
HER HAKKI SAKLIDIR

31 Ocak Ay tutulması dostluklarınızı yeniden gözden geçirmenizi sağlayacak. Şans yanınızda olacağı için iyi dostlar edinecek ve size zararı olabilecek kişileri kader yanınızdan uzaklaştıracak. Mali konularda da şanslı bir evrede olduğunuz için aynı günlerde mülk sahibi olmak üzere adım atacaksınız. 11 Ağustos Güneş tutulması aynı alanda kuvvetli bir etki daha yaratacak. Eski dostlarınızla yeniden karşılaşacak ve yeniden yakınlaşacaksınız. Neden bunca zamandır görüşmediğinizi hatırlamanız çok önemli zira aynı hataları tekrarlayabilecek.

16 Şubat güneş tutulması aşk alanınızı parlatacak ve yılın aşkta en şanslıları arasında yer almanızı sağlayacak. Yalnızsanız o günlerde sosyalleşmeye çalışmalısınız. Bir fikre yer açacak ve aklınızdaki kişiyle tanışacak ya da yakınlaşacaksınız. Duygularınız karşılıksız kalmayacak. Eğer bir ilişkiniz varsa nişanlanma ya da evlilik kararı almak gibi heyecan verici gelişmeleri onaylayacaksınız. 27 Temmuz ay tutulmasında aynı alan bir kez daha tetiklenecek ve bu kez ayrılık düşüncesi sizi yiyip bitirecek. Şanssızlıklar, isteksizlikler yanlış bir sonuca varmanıza neden olacak. Gezegenlerin üstünüzdeki etkisi sevginizden emin olmamanıza neden olurken tutulma evresi bittiğinde yeniden sevgi duyumsayacaksınız.

13 Temmuz güneş tutulması maalesef bir miktar zorlayıcı. Kariyerinizde köklü bir yenilik yapmanız gerekecek ve direnirseniz kaybedeceksiniz. Akışa bırakırsanız evinizi, eşyalarınızı hatta aile düzeninizi değiştirmeniz gerekecek ve bunu istemeyeceksiniz. Mali kaynaklarınızı değiştirmek şu anda anlamsız ama o gün geldiğinde en anlamlı çözüm olacak.

Huzurlu ve aşkla dolu bir yıl dilerim.

Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X