SU KARAKUŞ 2018 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Su Karakuş İkizler Burcu 2018 Genel Astroloji Yorumu


Son yılların sıkıcı etkisinden sıyrılıyorsunuz müjde. Aynılıktan gına gelmişti değil mi? Bitmeyen sorunlardan, baskılardan. 2018 diğer tüm yıllardan daha farklı. Yakınlarınızla veya partnerinizle ilişkinizi değiştiren, bozan ne varsa, dersler, sınavlar, imtihanlar, baskılar, eziyetler, zulümler hepsi hepsi 20 Aralık 2017 itibariyle hayatınızdan çıktı tabii yükselen burcunuz Yengeç ise o ayrı. Yine de her koşulda 2018 korkulası bir yıl değil.

Satürn’ün artık Oğlak burcunda yol alışı ekstra gelir kazanmak, başkalarının parasını değerlendirmek, sponsorlarla çalışmak veya en azından borçları ödeyip para biriktirmek konusunda epey öğretici olacak. İçten gelen bir dürtüyle harcamalarınızın abartılı olduğunu fark edecek, kendi kendinize kısıtlama getireceksiniz. İyi de yapacaksınız.
Öte yandan 15 Mayıs itibariyle burç değiştiren Uranüs iç dünyanızda bir değişim yaratacak. Hani inanmam, mantıksız, bilime aykırı dediğiniz şeyler var ya! Hah işte onlar toptan değişecek. İnanmaya ve inanılması gerektiğini savunmaya başlayacaksınız. Aydınlanma yaşamak, sezgilerin açılması, Nirvana gibi bir çok şekilde tanımlayabiliriz bu durumu. İç dünyanız değişecek. Bilinçaltınıza bakışınız, hastalıkları yaşama biçiminiz, kendi bedeninizi hapishane gibi hissetme duygunuz en önemlisi geçmişle bağınız değişecek. 2018 de Uranüs olumlu açılar kuracağı için çok zorlayıcı da olmayacak.

Ocak ve Şubat aylarını 2 güzel tutulma ile değerlendireceksiniz. 31 Ocak da gerçekleşen Ay tutulması yakın çevrenizle aranızdaki bağı güçlendirecek, kardeşlerinizle birlikte hareket etmenin anlamını keşfedeceksiniz ve tabii iş yaşamında ne kadar şanslı olduğunuzu yine bu kararlar sayesinde fark edeceksiniz. Mutlaka değerlendirilmesi gereken bir tutulmadan bahsediyorum. Jüpiter’in şans noktasıyla arasındaki olumlu açı şansınızı 3 e katlayacak unutmayın.

16 Şubat Güneş tutulması, Merkür’le kavuşum ve Uranüs’le sevecen bir açı halinde olduğundan bol sürprizler taşıyor. Arkadaşlarınızın veya üyesi olduğunuz bir grubun yapacağı sürpriz sizi memleketinizden, evinizden çok uzaklara taşıyacak. Belki de eğitim almak üzere birlikte hareket edeceksiniz. Her koşulda yaşamınızda bir kez daha mutlu olacağınız bir deneyim yaşayacaksınız.

13 Temmuzda para alanınızda gerçekleşen tutulmanın sert ama yenileyici bir anlamı var. Yeni bir gelir kazanmanız için borçlar veya ödemeler baskı yaratacak ve hem özgüveninizi yenileyecek hem de yen bir gelir kazanmak üzere teklifleri değerlendireceksiniz. Mars geri gittiği ve Güney ay düğümüyle kavuşumda olduğu için kısmen talihsiz kısmen de yorgun ve isteksiz hissedeceksiniz. Oysa yapmanız gereken Uranüs-Venüs-Satürn arasındaki büyük ve güzel açıyı değerlendirmek. Doğum haritanızdan bu 3 gezegen nereden transit geçiyorsa oralardan güç ve destek alacaksınız. Aynı anda Jüpiter-Neptün arasında da ciddi bir uyum olacağı için bu 2 güçlü gezegeninde desteğini alıyorsunuz. Bu kadar çok destekleyen varken sorunlar vız gelmeli size.

27 Temmuzda Ay tutulması seyahatlerinizde veya eğitiminiz sürüyorsa ya da tatildeyseniz çok dikkatli olmanız konusunda uyarı niteliğinde. Yurt dışı bağlantılarınız kader kurbanı olabilir. Eski hatalarınızı tekrarlayarak değer verdiğiniz kişileri kaybedebilirsiniz. Veya tahammül edemediğiniz kişileri sert bir biçimde başınızdan savıp onların haklı çıkacağı bir savaşın içine çekilebilirsiniz. Ve tabii hiçbir şeye enerji bulamayacağınız için kaçıp kurtulmak, katlanmak, eğlenmek ve unutmak gibi ihtimalleri değerlendirmeyeceksiniz.

11 Ağustos Güneş tutulmasıyla dikkatiniz başka bir alana çevrilecek. Yeni bir çevre oluşturmak isterken hata yapma olasılığınızda çok yüksek zira tutulma gerileyen Merkür’le kavuşum anında gerçekleşiyor. Düşüncelerinizin ve algılarınızın yavaşladığı, anlayışın, yargının bozulduğu önyargıya dönüştüğü bu günlerde yanlış karar verme veya gerçekleri görememe ihtimaliniz çok yüksek. Eğer geçmişte tanıdığınız bir çevreye yeniden girme çabanız varsa elbette olur ama kısa sürebilir. Tutulmanın iyi yanı Satürn-Uranüs arasındaki mutlu açı. Ödemeler, para kazanmaya odaklanıp iç dünyanızıda yenilediniz mi sorun kalmaz. Güç veren gezegenlere odaklanmak zor zamanlarda en iyi seçimi yapmamızı sağlar.

8 Kasımda şans gezegeni Jüpiter Yay burcuna yani evlilik ve ortaklık alanınıza yerleşecek. Gelecek 13 ay boyunca evlenmek veya ortaklık kurmak için daha şanslı ve istekli olacaksınız. 26 Kasımda gerçekleşen Güneş-Jüpiter kavuşumu ise yılın en şanslı günü. O günlerde bir partneriniz varsa evlilik kararı alabilir ya da imza atabilirsiniz.
Aşk için özel tarihleriniz: 24 Nisan-19 Mayıs arasında Venüs burcunuzdan geçerek bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacak. Yalnızsanız o günlerde ne kadar beğenildiğinizi fark edeceksiniz. Zekasını beğendiğiniz birine elbette evet diyebilirsiniz. 6 Ağustos -9 Eylül döneminde ise aşk gezegeni Venüs aşk alanınızda yolculuk yapacak. Erosun okları havada dolaşırken biri kalbinizi çalabilir. Eski sevgiliye yeniden bir şans vermek için Ağustosu yeni bir aşka yelken açmak için Eylül’ü değerlendirmelisiniz.
Şansınız bol olsun.

Su Karakuş
Uzman astrolog
Instagram/ facebook/ youtube: sukarakus
HER HAKKI SAKLIDIR

Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X