SU KARAKUŞ 2018 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Su Karakuş Boğa Burcu 2018 Genel Astroloji Yorumu


2018 diğer tüm yıllardan epeyce farklı bir yıl. 2017 sonuna doğru burç değiştiren Satürn seyahat ve eğitim alanınızdan size daha fazla yararlı olmak için çabalayacak. Mayıs ortasında burcunuza geçen Uranüs ise giyim tarzınızdan yaşam biçiminize kadar pek çok şeyi değiştirecek tabii gelecek 7 yıl boyunca. Dolayısıyla bu iki yavaş gezegenin yolculuğu yılı anlamlı ve renkli kılacak. Daha kararlı ve iradeli davranacağınıza kuşku yok.

31 Ocak da gerçekleşen Ay tutulması evinizi satmanız veya kiraya verebilmeniz için bir fırsat niteliğinde. Veya bir mülkünüz yoksa aradığınız evi bulmanıza ve kelepir bir alışverişle mutlanmanıza vesile olacak. Bu güzel başlangıçtan hemen sonra 16 Şubat da gerçekleşen Güneş tutulması kariyerinizde temiz ve yenilikçi bir sayfa açmanızı sağlayacak. Düş kırıklıkları sizi kalıcı yenilikler yapmaya teşvik ederken, kötü yöneticinin insanı iş sahibi yapması deyimini hatırlayacaksınız. Ay ortalarında gelen tekliflere sıcak bakmayı unutmayın. Yeni görevler sizi bekleyecek ve tabii size yabancı görünen yeni sorumluluklar da..

15 Mayıs’dan itibaren hem gelirlerinizi kazanma biçiminiz hem özgüveniniz hem de görünüşünüz ve yaşam stiliniz değişecek. Uranüs burcunuza yerleştiğinde artık tüm yaşamınızı kariyeriniz yönetiyor olacak. Sıradışı bir giyim ve stil benimseyebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkaracağınız bir yaşama geçiş yapacak gelecek 7 yıl boyunca her an bir nedenle değişeceksiniz. Bu değişim sabit ve sakin yaşantınıza uymadığı için sizi tanıyanlar epey şaşıracaklar.

Kitap yazmak, medyada yer almak mesela bir radyo programı yapmak gibi ihtimallerse 13 Temmuz Güneş tutulmasının hediyeleri olacak. Gerçi biraz muhalif bir tutumla bu ilerlemeye karar vereceksiniz, baskıya itiraz edecek ve yurt dışından ya da kent dışından alacağınız destekle seveceğiniz yenilikleri hayatınıza alabileceksiniz. Görünen o ki enerjiniz bir hayli düşük olacak. Geri giden Mars enerjinizi içe döndürecek ve düşünmeyi konuşmaya tercih edeceksiniz.

Temmuz sonunda gerçekleşen Ay tutulmasıysa kariyerinizde bir mihenk taşı görevini üstlenecek. Ya tamamen ayrılacak ve yeni bir görev alanına geçiş yapacaksınız ya da size verilen görevleri hakkıyla tamamlayıp teslim edecek, ödülünüzü alacaksınız. Ancak bazı talihsizlikleri ve yeterince hırslı davranmayışınızı göz ardı etmemek gerekiyor. Genel olarak beklediğiniz takdiri alamazsanız kendinize acımak veya kırılmak gibi eğilimler geliştirebilirsiniz. Ay tutulmaları bir miktar gönül yorgunluğu da yaratır.

11 Ağustos da bu kez ev ve yuva alanınızda yenilik yapmanızı sağlayan Güneş tutulması Merkür gerilemesinin etkisinde olacağından hatalı karar vermeye açık davranabilirsiniz. Eski ve rafa kaldırılan planlar yeniden gündeme gelirse ve içinde elektronik, seyahat ve iletişim sözcüklerini barındırmazsa sorun yok. Örneğin evin kamera sistemini yenilemekten kaçınmalısınız. Jüpiter de bu tutulmaya sert bir açıyla bağlanacağından şanssızlıklar ard arda gelerek yenilik hevesinizi kırabilir.

Jüpiter 8 Kasımda Yay burcuna geçerek ekstra gelirler kazanmanız için şans dağıtacak. Muhtemeldir hukuk, yasalar, yurt dışı, eğitim vermek, ticaret gibi konulardan her zamankinden daha fazla kazanacaksınız. Düzenli bir geliriniz var ve esktra gelir kazanmanız mümkün değilse piyangoda şansınızı denemelisiniz. Tabii alacağınız hediyeler de cabası olacak.

26 Kasım da yılın en şanslı günü yine para yani çalışmadan kazanılan para alanında doğacak. Piyango için bir şans denemesine girebilirsiniz ya da hiç beklemediğiniz biçimde eşiniz, aile bireylerinden biri veya ortağınız zenginleşmeye başlar ve size bir pay vermek ister. Durup dururken değil tabii. İyi bir danışman olduğunuz ve şans sizden yana davrandığı için.

Yılı genel olarak çevrenizi genişletmek, evinizi yenilemek, kariyer planlarınızı gerçekleştirmek üzere yaşayacaksınız. Ve mali konularda şansınız özellikle Kasımdan itibaren açılacak. Aşk ve evlilik içinse hem Kasıma dek Akrep burcundan geçiş yapan Jüpiter destek verecek hem de Eylül ayının ilk yarısında gerçekleşen yeniay yardım edecek. Bununla birlikte yöneticiniz Venüs 9-22 arasında evlilik alanınızdan geçiş yapacak. 31 Mart da burcunuza yerleşen Venüs çekiciliğinizi arttırıyor. Yani hayran kitlenizi. Yalnızsanız bu evrede hayranlarınızın içinden bir seçim yapabilirsiniz.
Yılın aşk için en ideal dönemlerinden birisi ise 10 Temmuz- 6 Ağustos arasındaki Venüs’ün aşk alanınızdaki şölensel geçişi. Samimi, sade ve sadık bir ruh eşi tamda bu dönemde karşınıza çıkabilir. Yaşamınızdaki dengeyi sağlayacağınız mutlu bir yıl olacak gibi görünüyor. Değerlendirebilmenizi dilerim.

Su Karakuş
Uzman astrolog
Instagram/ facebook/ youtube: sukarakus
HER HAKKI SAKLIDIR

Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X