SU KARAKUŞ 2018 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Su Karakuş Başak Burcu 2018 Genel Astroloji Yorumu


Geçtiğimiz yıl boyunca iş yaşamınıza odaklandınız. Tutulmalar ya işle ya sağlıkla ilgili düşünceler veya olanaklar çıkardı karşınıza. 2018’de yine iş ve sağlık ön planda görünse de arkadaşlıklar, sosyalleşmek ve aşk da önem sıralamanızda yerini alacak. Bu iyi yılı tutulmalara ve açılarına borçlu olacaksınız. Hiçbir şey üstünüze gelmeyecek ve tereyağdan kıl çeker gibi yenileneceksiniz.

Her yıl ortalama 2 Güneş tutulması 2 de Ay tutulması yaşanır. 2017 de yaşanan tutulmalar iş ve sağlık yaşamınızı işaret etmişti. Yeni elemanlar, yeni bir iş düzeni veya ilk kez işe başlamak gibi seçenekleri eğer yaşınız uygunsa değerlendirdiğiniz. Değerlendiremeyenler için 2018’de pek verimli geçmeyebilir çünkü her yıl bir sonraki yılın basamaklarını inşa eder. Bu nedenle tutulmaları önemsemeli ve yararlanmaya çalışmalısınız. Tutulmaların görevi hazırsanız veya değilseniz de sizi ileriye götürmektir. Bir basamakta çıkacağınız verimlilik yolculuğunda birkaç basamak atlamanızı sağlar.
2018 yılında 3 Güneş tutulması ve 2 Ay Tutulması gerçekleşecek. Ve Satürn’le Uranüs’ün burç değiştirmesinden en çok yararlanacak burçlardan birisiniz. Biraz karışık ve teknik oldu ama özetle bu yıl yükselişinizde zirve yaşamak isterseniz bu mümkün.

31 Ocak da yılın ilk Ay tutulması yaşandığında kişisel gelişim ve ruhsal rahatlık için nihayet bir çözüm daha bulacaksınız. 2017’nin konularından biri buydu. Yakın çevrenizden birkaç kişinin size sunacağı fırsatı iyi değerlendirecek ve söz dinleyeceksiniz. O günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve üstünüzdeki stresi azaltacaksınız. Yüklerinizden kurtulmak da ihtimal.

16 Şubat Güneş tutulması ise iş yaşamınızda yenilikler, orijinal fikirler getirecek. Yeni gelirler, yeni müşteriler, yeni elemanlar, hatta yepyeni bir ofis ve tabii ki yeni bir iş alanı ihtimaller arasında. Her ne yenilik yapacaksanız size mülk sahibi olma fırsatı yaratabilir. Ya da bu proje yaşamınızda uzun süre devam edebilir ve nimetlerinden yararlanabilirsiniz. Zorlukları olsa da severek yağacağınız bu yenilikler size aynı zamanda finansal avantaj da sağlayacak.

13 Temmuzda ruh sağlığınızı ilgilendiren yeni bir hareketi Güneş tutulmasıyla hayatınıza alacaksınız. Projeler, çocuklar hatta partneriniz ya da sizi yorgun düşüren eğlence yaşamınız üstünüzde baskı yaratırken artık dinlenmeye gereksinim duyacaksınız. İlaçlar, yüzmek, meditasyon veya birkaç film izleyip günlerce beyninizi düşüncelerden uzaklaştırmak kendi kendinize bulacağınız tedavi yöntemleri. İşte tamda bu sırada duyacağınız bir cümle, okuyacağınız bir kitabın satırları ilham verecek, hayat görüşünüz baştan sona değişecek ve o andan sonra sizde değişmiş olacaksınız. Ruh sağlığınız için önemli bir adım atılacak.

27 Temmuz tutulması bu yıl yaşayacağınız en zor anları avantaja çevirmenize yardım edecek yegane tutulma. Partnerinizin veya çocuklarınızın baskısı veya onların başına gelenlere duyacağınız üzüntü sizi bir yenilik yapmaya zorlayacak. Yeni arkadaşlar hayatınıza katılacak ve belki de onlarla başınıza gelen bir felaket sırasında tanışacaksınız. Alacağınız yardımlar ve destekler gerçek dostlar tanıma fırsatına dönüşecek. Ev yaşamınızda ortaya çıkan güçlükleri, yakınlarınız ve yakın çevreniz sayesinde atlatabilirsiniz. Çözümü bulunduğunuz yerde aramayın. Başkalarının fikirleri yeni bir dünyanın kapılarını aralamanızı sağlayacak.

11 Ağustos da yılın son tutulması yaşanacak. Geçmişe bağlılığınız ve takıntılarınız için iyi bir çözüm bulacaksınız. Belkide uzun zamandır yogaya başlamak istiyordunuz. Bu kez başaracak ve hatta sertifikanızı alıp uzmanlaşacaksınız. Şansınıza güvenmeden hareket etmenizi öneririm. Başkalarının referansını ve önerilerini önemsemeyin. Disiplinli davranmaya çalışın bu yeterli. Ruhsal terapiler, şifa teknikleri ve yeni bilinaçltı arınma teknikleri en iyi dostunuz olacak.

Aşk alanınızdan geçiş yapan Satürn ciddi ve güven veren birini karşınıza çıkarabilir ancak yaklaşmanız zor olabilir. Ya da onun size yaklaşması pek kolay olmayabilir. Aşırı ciddiyet yerine biraz daha eğlenceli görünmek ve hayatı bir miktar oyun gibi görünmek işinize yarayacaktır. Her zamankinden daha fazla yalnız kalma veya güvenmemek için bir çok bahane üretme evresindesiniz. Satürn beğendiğiniz kişi için beklemeyi değil yapabileceğiniz tüm fedakarlıkları yapmanızı öneriyor. Tabii mantık çerçevesi içinde. Ancak bu sayede ileri dönük ciddi ve uzun vadeli bir beraberliği kurabileceksiniz.

Yılbaşından 18 Ocak’a dek olan dönem aşk yaşamınızın bir yıldız gibi parlaması için en ideal evre. Birbirinizi anlayışla karşılayacak, sevgi dolu hissedecek, sadakatten emin olacaksınız. Yalnızsanız yine bu evrede birini beğenmeniz olası. Evliyseniz 10 Şubattan itibaren eşlinizin tavırlarında gözle görülür bir değişim fark edeceksiniz. Romantik yaklaşımlar hoşunuza gidecek, seviliyor olduğunuzu hissedeceksiniz. Elbette içinizden aynı şekilde karşılık vermek gelecek. Tabii sadık bir ilişkiniz varsa!

Yalnızsanız 10 Temmuz-6 Ağustos döneminde çekiciliğiniz o kadar yüksek olacak ki, eğer dış görünüşünüze iç dünyanız kadar önem verirseniz beğeni toplayacak ve aşıklarınızdan birine evet diyeceksiniz. Ancak Merkür gerilediği ve gölge dönemde sürdüğü için yanlış karar vermek veya eski sevgiliye bir şans vermek gibi ihtimalleri bireysel haritanız üstünden değerlendirmekte fayda var. Mutlu keyifli bir yıl geçirmek için ruhsal gelişiminiz ve iş yaşamınız her şeyden daha önemli olmalı. Esenlikler dilerim.

Su Karakuş
Uzman astrolog
Instagram/ facebook/ youtube: sukarakus
HER HAKKI SAKLIDIR

Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X