SU KARAKUŞ 2018 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Su Karakuş Aslan Burcu 2018 Genel Astroloji Yorumu


2017 yazında burcunuzda nefis bir tutulma yaşandı umarım yararlanmışsınızdır. Hiç bana dokunmadı diyorsanız 2018 de tutulmaların bir kısmı yine burcunuzda gerçekleşecek ve bu kez mutlaka bir biçimde yararlanacaksınız. Tabii çaba da harcamalısınız.

Satürn 2017 sonlarına doğru Oğlak burcuna yani sizin iş alanınıza yerleşti. Daha disiplinli daha çalışkan ve düzenli işlere yatkın olmanız için beyninize minik sinyaller gönderdi. Birazda işin zorluklarını göstermeye başladı. Çalışmıyorsanız hak ettiğinizden daha azına razı olacağınızı fark ettiniz. Bu iyi çünkü razı oluşlar Satürn’ün en sevdiği davranış biçimidir. Eğer bir iş kurmak istiyorsanız sağlam ve güvenilir bir yapı için paradan daha çok çalışmaya, aza kanaat getirmeye ihtiyacınız var. 2.5 yıllık bu döngü bittiğinde artık yıkılmaz olduğunuzu kanıtlayacaksınız.

Uranüs 15 Mayıs da Boğa burcuna, kariyer alanınıza yerleştiğinde U dönüşü yapmak isteyecek, riskli ve yaratıcılığa dönük işler yerine çılgınca ve sabit işlere eğilim duyacaksınız. Memursanız istifa edip kendi işinizi kurmak, öğretmenseniz ahçı olmak gibi sizden beklenmeyecek kararlar alacaksınız.

31 Ocak tutulması geçen yıl yaşanan tutulmadan daha iyi koşullar sunacak ve burcunuzda gerçekleşecek. Aslan burcunun 121.derecelerinde veya 5 derece yakınlarında bir gezegeniniz varsa şanslısınız. Bu tutulmadan direkt yararlanabilirsiniz. Ay tutulmaları aradığımızı bulmak, tamamlamak ve görevleri sonlandırmak için idealdir. Biraz gergin hissettirse de doğum öncesi sancılar verir. Tutulma sizin kendinizi şanslı hissetmenizi ve geleceğinizi etkileyecek değişiklikler yapabilmenizi sağlayacak. Görünüşünüzdeki değişimi tamamlamanız gerekiyor öncelikle. Ve ev almak, aileden destek almak gibi domestik konular öne çıkacak.

Su Karakuş
Uzman astrolog
Instagram/ facebook/ youtube: sukarakus
HER HAKKI SAKLIDIR

16 Şubat da gerçekleşen Güneş tutulması ise yalnızsanız evlenmek için veya bir ortaklığa evet demek için itici güç oluşturacak. Düş kırıklıkları sizi birazda bu son karara teşvik ediyor. Yine de sürekliliği olan işler, ilişkiler ve kalıcı anlaşmalar tutulmaya eşlik edecek. Bu tutulmanın bir de sürprizi var. O sürpriz çok uzaklardan belkide yurt dışından gelecek. En azından medyada görünme şansı bulacaksınız. Ve kameraları seveceksiniz. Bir youtube kanalınız varsa takipçi sayınızın ani artışı da gururunuzu okşayacak.
Temmuz ortalarında gerçekleşen Güneş tutulması kişisel gelişiminizde hızlı adımlar atabilmeniz için bazı zorluklar yaşamanız gerektiğini düşündürüyor. İş alanından size yöneltilen baskılar kendinizi hapsettiğiniz bu alandan yani bilinçaltınızdaki travmalardan bir an önce kurtulmanıza yenilenmenize neden olacak. Biraz dolaylı bir değişim ama bir şekilde o otoriteye ihtiyacınız var. İyi koşullarda gelişmek mümkün olmuyor ne yazık ki. Ortamdan uzaklaşmak ve kendinizi aşka, çocuklarınıza adamak da bir çözüm. Hatta en iyi çözüm. Gelişmek için zorluklarla mücadele etmek yerine sizi mutlu eden şeylerle zaman geçirmelisiniz. Gezegenler bu şansı verecek.

11 Ağustos Güneş tutulması yine burcunuzda doğacak. Yılın başında Ay tutulması, yılın ortasında Güneş tutulması yaşamak bir şans tabii. İkisi de sizi hızla yükseltecek ve isteklerinizi başarmanıza yardım edecek tabii değerlendirebilirseniz.
Ancak bu Güneş tutulması Retro Merkür ile kavuşum anında oluştuğundan hata yaptırabilir veya geçmişten gelen birini karşınıza çıkarıp değişmeniz, yenilenmeniz için yardım almanızı sağlayabilir. Bu kez ailenizin itirazlarıyla karşılaşacaksınız. Yine ortamdan uzaklaşmak ve yine aşka evet demek kurtarıcı olacak.

Tüm yıl boyunca tutulmaları değerlendiremezseniz elbette büyük kayıp ama üzülmeyin Jüpiter 8 Kasım da aşk alanınıza geçerek yalnızlığınıza son verecek büyük aşkı karşınıza çıkaracak. Evliyseniz ve bir çocuk sahibi olma arzunuz varsa bunu gerçekleştireceğiniz 13 ay Kasımın ilk haftasında başlayacak. Daha eğlenceli olmaya çalışacak, belkide sahnede yer alacağınız hobiler edineceksiniz. Tiyatro yapmak için yaşınız kaç olursa olsun geç olmadığını kavrayacaksınız.

Aşkta şanslı ve çekiciliğinizin dorukta olduğu bir başka dönem de 13 Haziran- 10 Temmuz arası. Aynadaki görüntünüzü beğenecek ve hayran bakışları hak ettiğinizi düşüneceksiniz.

Yılın en güzel günü 26 Kasım. Güneş ve Jüpiter Yay burcunda buluştuğunda aşk için gelecek 1 yıl boyunca size şans dağıtıyor olacaklar. Umarım bu şans yağmurunun altında olmayı başarırsınız.

Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X