SU KARAKUŞ 2018 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Su Karakuş Akrep Burcu 2018 Genel Astroloji Yorumu


2018 herkes için olduğu kadar sizin içinde değişim yılı. Fakat bu değişimler sizi korkutmamalı. Alışkanlıklarınıza bağlı olduğunuzu ve karanlık, derin ve bilinmeyen şeyler merakınızı çekse bile tüylerinizi diken diken ettiğini biliyoruz. Yeni insanlara ve olaylara kuşkuyla yaklaştığınızı ezberledik. Ve 2018 de tüm ezberleriniz bozulacak. Sizde başkalarının sizinle ilgili yargılarını değiştirecek tavırlarınızla şaşırtacaksınız. Çevreniz ve yakınlarınızla ilişkiniz hatta evliliğe bakışınız değişecek.

Satürn Aralık 2017 sonunda Oğlak burcuna geçerek mali konulardaki zorlu dönemi sona erdirdi. Yakın çevrenize karşı zaten seçiciydiniz. Yıl boyunca yine seçici ama bu kez yalnızlığı tercih edecek kadar seçici davranacak, dürüst ve güvenilir insanlarla olmayı önemseyecek, herkesle iyi anlaşmak, herkesle birlikte olmak gerekmediğine net bir biçimde karar vereceksiniz. Belkide yalnız kalmak, yakın bir semte taşınmak, yakınlarda başka bir evin olmadığı küçük bir yerleşim bölgesinde sakinliğin keyfine varmak yapacaklar listenizde yer alıyor bile. Medya çalışmalarınız varsa sürekliliği önemseyecek daldan dala konmaktan vazgeçecek, aza kanaat getirerek olanla yetineceksiniz. Kitap yazmak gibi zorlu bir çalışmaya kararlıysanız konsantrasyonunuz tam olacak.

Uranüs 15 Mayıs dan itibaren Boğa burcuna adım attığında geçen yıllardaki iş değişikliği, sağlığınızla ilgili öğrendikleriniz gözünüzün önünden geçecek. Bu korkularınızı bitiren bir adım olacak açıkçası. Ailenizin desteği bu kez evlilik ve ortaklık alanınızda devam edecek. Aniden sıradışı biriyle evlenmek isteyebilirsiniz. Kültürü size tamamen yabancı insanlar ilginizi çekebilir. Bir ilişkiniz varsa klasik bir düğün yerine sizden umulmayacak kadar orijinal bir düğünü veya habersizce yapılan 2 kişilik düğünü tercih edebilirsiniz. Şaşırtacaksınız. Evliliğiniz yolundaysa bile aniden özgür kalmak isteyip boşanmayı da düşünebilirsiniz. Uranüs özgürlük aşığıdır. Ya da sadece ilişkiniz yenilemek için birlikte yapacağınız hobiler veya seyahatler yada büyük arkadaş gruplarını bir araya toplamak gibi etkinlikler planlayabilirsiniz. Başkaları sizi ve evliliğinizi daha eğlenceli bulmaya başlayabilir.

Ocak sonunda gerçekleşen Ay tutulması hayatınız için bir hediye gibi. Kariyerinizle ilişkili beklentileriniz bir anda gerçekleşecek. Emekli olmak, sertifika almak, ödül almak gibi çabalarınızın sonucunu alabileceğiniz, yaşam sayfanıza altın harflerle yazdıracağınız bir evre olacak. Yakın çevrenizi köklü bir şekilde değiştirecek mutlu, iyimser, huzur veren insanlarla bir arada olacaksınız. Kariyerinizle ilgili ikinci fırsat 11 Ağustos Güneş tutulmasıyla gelecek. Ancak Merkür gerilediği için bir hata planlarınızı suya düşürebilir çok dikkatli olmalısınız.

16 Şubat da Kova burcunda gerçekleşen tutulma sizin için başarı anlamına geliyor. Mülk almak veya mülklerinize bir yenisini eklemek tutulma ile mümkün olacak. Nerede iyi yatırım yapılacağı konusunda yanılmaz bir zeka göstereceksiniz. 27 Temmuz tutulması ise artık değerli olmadığınız mülklerden birini elden çıkartmanıza neden olabilir. Ya da ihtiyaçdan dolayı satacağınız bir mülkün veya eşinizle kırgınlıkların sona ermesi anlamına geliyor. Nedense kendinizi aşırı şanssız hissedecek ve affedemeyeceksiniz.

13 Temmuz Güneş tutulması dost burçlarınızdan Yengeç de gerçekleşse de seyahatler zorlayacak. Sürekliliği olan yer değişikliklerine sıcak bakmayacaksınız. Asıl yapmanız gerekense iyi bir iş ortağı veya evde daha çok zaman geçirmenizi sağlayacak bir eşle fikir birliği. Çözüm için olaydan uzaklaşmanız gerekecek.

Jüpiter'in tadını çıkaracağınız bir yıl dilerim.

Su Karakuş
Uzman astrolog
Instagram/ facebook/ youtube: sukarakus
HER HAKKI SAKLIDIR
Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X