SU KARAKUŞ 2017 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Su Karakuş Yengeç Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu


AŞK ŞANSLA GELİYOR.
Evliysen Ocak ayında ilişkini gözden geçireceksin. Eğriyle doğruyu ayırt etmek, bunları sakin sakin konuşmak “IN”, ayrılmak, öfke krizleri geçirmek “ OUT”. Evren seni olgunlaşmaya ve büyümeye davet ediyor. Ergen triplerini bırakman gerekecek. Dolunay burcunda doğuyorsa bunun bir anlamı var. Kendine acımaktan vazgeç. Düş perisi Neptün seni destekliyor.
Şubat evlilik için uygun ayın, istiyorsan tabii! “Benim hayatımda kimse yok” diyorsan Ağustosdan itibaren göz kamaştıracaksın. İlgili ve şefkatli birini seçebilirsin. Fakat dikkat et sorunlarını anlatıp onu uzaklaştırma! “Dünya’da yeterince sorun var, bir fazlasını istemem” diye düşünen yeterince insan var. 
Aşkta favori tarihin Kasım. Daha çok var diyorsan sana öyle geliyor. Günler göz açıp kapatıncaya kadar geçiyor. Ve senin 2017’de biraz daha olgunlaşman gerekiyor. Geçtiğimiz yıllarda yalnızlığının nedeni çocuksu ve subjektif tepkilerindi. Değiştin mi?
7 Kasım’dan itibaren ruh eşine rastlayacaksın.  O seni her halinle sevecek mi? Hayır! Derinlerindeki şefkatli yanını sevecek. Kusurlarını her zaman görecek ve değiştirmeyecek. Senin kendi kendine değişmeni bekleyecek. Kendini iyi tanırsan 10 Ekimden, 8 Kasım 2018’e kadar aşkta şanslısın, değerlendirebilirsin. “Ben her şeyi başkalarından beklerim asla adım atmam ve anlaşılmayı beklerim” diyorsan üzgünüm ama daha çok beklersin. 
Jüpiter Akrep burcuna girdiğinde aşkta en şanslı dönemin başlayacak evet. Ama bu şansın bir koşulu var. Çaba göstermek. Aksi halde hayatın geçip gitmesine izin verirsin. 
18 Kasım 2017’de doğan yeniay aşkta yenilik yapman için bir fırsat. Üstelik etkisi 13 Kasımda başlayacak. Yeni biri kadar yeni fikirlere ve bakış açısına ihtiyacın var. Partnerinin bakış açısından gör kendini mesela. Ya da hiç sevmediğin birinin sana aşkını kazanmak için yalvardığını düşle. Birçok duyguya gir –çık anlamaya çalış. Kazanacakların ömre bedel olacak.

PARAYLA SAADET
Evet 2016 verimsiz geçti ama herkes için verimsizdi. Sırf sen değilsin. Artık ağlamak değil, önüne bakmak sana yakışan. 
11 Şubat'ta Ay tutulacak. Yengeçsin Ay’ın tüm hareketlerinden istemesen de etkileniyorsun. Bir de söz konusu tutulmaysa, çok gergin oluyorsun.  Eğer çalışıyorsan ve işini beğenmiyorsan al sana fırsat. “Küçülmeye gidiyoruz üzgünüz” diyebilirler. “Ben bu işe daha fazla katlanamayacağım” diyebilirsin. Veda zamanını anlatır dolunaylar. Benim bir öngörüm var. Bu veda” işsizliğe veda” olabilir. İşsizsen Ay tutulmasını iyi değerlendir. 
20 Temmuz-5 Eylül arasında aşırı harcayacaksın. Yapma. Sonra kendini güvende hissetmez ağlarsın.
23 Temmuzda yeni bir gelir kazanmak için yeniden fırsat bulacaksın. İyi bir fırsat kesinlikle değerlendir. 18-28 Temmuz arasında kararını vermiş ol. Kararsız kaldıysan üzülme. Daha iyisi yolda.
21 Ağustos’da Güneş tutulacak ve adeta gökten tepene para yağacak. Bu şansı 100 yıl yaşasan bulamazsın. Mutlaka değerlendir. 31 Ocak 2018’de yeniden işsizlik ve aşsızlık krizine gireceksin. Birikimlerini koru. 
Temmuz 2018’de kendini yenileyeceksin, Ağustos 2018’de mali kaynaklarını! 
21 Ocak 2019’da son krizini yaşayacaksın. Ve tüm bunlar seni hem zenginleştirecek hem olgunlaştıracak. 

2017’de YAPMAN GEREKEN 3 ÖNEMLİ ŞEY
-Kadersel döngünü iyi anla ve başkalarının sana yardım etmesini bekleme, önce kendine yardım et. 2017 en iyi yıllarından biri iyi değerlendir. 
-Ağustos da Güneş tutulmasıyla gelen zenginliğini har vurup harman savurma!
-Jüpiter Ekim’de aşk alanına geçecek. Sevgiye doyacaksın. 12 yılda 1 kez gelen bu şansı kaçırma.

Instagram & twitter & facebook: sukarakus
www.sukarakus.com
 Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X