SEDA TURAN 2017 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Seda Turan Yengeç Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu


2017 yılı sana özgürlük katmayı hedefliyor sevgili Yengeç, benden söylemesi.. Uzun yıllardır içinde bulunduğun ve enerjini tüketen ilişkiler 2017 yılı içerisinde son buluyor.. 2016 yılı son ayları senin için oldukça değişken ve zorlayıcı geçmişti.. 2017 yılı özellikle 8 Ocak'ta son bulacak Merkür retrosu ile beraber ferahlık, huzur getiriyor sana.. Yılın ilk günleri itibari ile üzerindeki ağırlıklardan arındığını hissedebilirsin.. Yılın en etkili gökyüzü retrosu 6 Şubat 2017'de başlayacak olan şans gezegeni Jüpiter retrosu olacak diyebilirim 9 Haziran 2017 tarihinde ise son bulacak.. Sana neleri kaybettiğini, neleri kaçırdığını hatırlatacak olan bu Jüpiter retrosu sana motivasyon kaynağı olacak aynı zamanda, değerlendirmelisin. 

Yılın önemli gökyüzü hareketleri 11 Şubat 2017 tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek olan  Ay Tutulması ve yine 26 Şubat 2017 tarihinde Balık burcunda gerçekleşecek olan  Güneş Tutulması olacak....(Güneş ve Ay Tutulmalarına dair detayları sedaturan.com.tr sitemden ''Gökyüzü Gündemi'' menüsünden analiz edebilir, Günlük, Haftalık Burç yorumlarını okuyarak hayatın üzerine etkilerini takip edebilirsin..)  Tutulma enerjilerini doğru değerlendirebilir isen küflenmiş ilişkini, evliliğini bitirmen noktasında sana yardımcı olacak.. Kesinlikle değerlendirmelisin.. Uzun zamandır emek verdiğin ancak bir türlü karşılığını alamadığın kariyer hayatında ani değişimler yaşayabilir, bir anda kendini kuş kadar hafif hissedebilirsin.. Tutulmaların hemen ardından 4 Mart 2017 -  15 Nisan 2017 tarihlerinde Koç burcunda Venüs retrosu gerçekleşecek. Şans, Aşk, Sanat, Estetik gibi konuları temsil eden Venüs'ün retro (geri hareket) süreci seni iç dünyan ile ilgili her anlamda etkileyecek.. Çelişkide kaldığın, karar vermekte güçlük çektiğin, gitmekle-kalmak arasındaki arafta sıkıştığın her ne varsa, konunun içeriği her ne olursa olsun aydınlığa kavuşturacak.. Yeter ki ''Pes etme''.. Evet, sen vazgeçmediğin sürece hiçbir hayalinin imkansız olmadığını tek tek deneyimleyeceksin.. Bunun yanı sıra 9 Nisan 2017'de Boğa burcunda iletişim gezegeni Merkür retrosu başlayacak, 3 Mayıs 2017 tarihinde ise son bulacak.. Bu retro sürecinde kurtulmaya çalıştığın konular yeniden önüne çıkabilir.. Ancak bu korkulacak bir deneyim olmayacaktır.. Zira geçmişte çözümsüz kaldığın her ne varsa artık ne tepki vermen gerektiğini biliyorsun.. Seni hiçbir şey korkutmayacaktır bu süreçte.. Zira artık daha güçlüsün ve kendinden eminsin..

Yılın ikinci yarısındaki önemli gökyüzü hareketleri ise 7 Ağustos 2017 Kova burcunda Ay Tutulması ve 21 Ağustos 2017 Aslan burcu Güneş Tutulması.... Bu Tutulmalar sana mali anlamda güç katmayı hedefliyor.. Uzun zamandır hayalini kurduğun, beklettiğin her ne varsa bir bir gerçekleştirme şansı yakalayabilirsin.. Aile üyelerinden destek göreceğin bu süreçte cesur tutumların ile ön plana çıkabilirsin.. Yılın son döngüsünde dikkat etmen gereken en önemli tarihler ise 3-23 Aralık 2017 Yay burcunda gerçekleşecek olan Merkür retrosu tarihleri olacak bilgine..  2017 yılını karlı kapatmak istiyor isen ''ben merkezli'' hareket etmeye özen göstermelisin.. Vazgeçmeden, pes etmeden, kendinden emin adımlarla düşünebilir, hareket edebilir isen 2017 yılında mucizelere şahit olabilirsin.. Keyifli, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmeni dilerim.. Aşkla, sevgiliyle..

Astrolog Seda Turan
instagram: @astrologsedaturan
facebook: Astrolog Seda Turan
www.sedaturan.com.trOnline Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X