SEDA TURAN 2017 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Seda Turan Yay Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu


Nihayet ''şans benden yana'' diyeceğin bir yıla hazır mısın, sevgili Yay..? Evet, 2017 yılı şansı yanında hissedeceğin bir yıl olacak, benden söylemesi.. Yıla agresif bir ruh hali ile başlayabilirsin ancak bu çok uzun sürmeyecek.. 8 Ocak 2017'de sona erecek olan Merkür Retrosu ile birlikte daha hafif hissedeceksin.. İletişime dayalı sorunlarda kendinden emin tutumlarla feraha çıkabilirsin.. Yılın en etkili gökyüzü retrosu 6 Şubat 2017'de başlayacak olan şans gezegeni Jüpiter retrosu olacak diyebilirim ( 9 Haziran 2017 tarihinde ise son bulacak).. Bu retro sürecinde mantıksal tutumlar sergileyebilir isen bir çok alanda sağlam temeller üzerine bağlantılar kurabilirsin.. Yönetici gezegenin Jüpiter sana ne anlatmak istiyor dersin..? Artık egodan sıyrılıp, dip başlılığından arınıp ''Gerçekçi'' olman gerektiğini vurguluyor.. Zaman zaman üzerinde baskı hissedecek olsan da bu süreci doğru okumalısın.. Küflenmiş, yıpranmış birliktelikler, ilişkiler, arkadaşlıklar sana zarar veriyor artık geride bırakmalısın.. Ve köhne yalnızlığından kaçınmalısın.. Evet, hayat her zaman altın tepside ikram etmiyor istediklerimizi.. Bunu algılaman gereken bir süreç olabilir senin için..

Yılın önemli gökyüzü hareketleri 11 Şubat 2017 tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek olan  Ay Tutulması ve yine 26 Şubat 2017 tarihinde Balık burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması olacak....(Güneş ve Ay Tutulmalarına dair detayları sedaturan.com.tr sitemden ''Gökyüzü Gündemi'' menüsünden analiz edebilir, Günlük, Haftalık Burç yorumlarını okuyarak hayatın üzerine etkilerini takip edebilirsin..)  Tutulmalar ani bitişlerle birlikte yine ani başlangıçlar saklıyor enerjilerinde.. Hızlı bir süreç olacak senin için.. Bu süreçte kesinlikle ve kesinlikle emin olmadığın ilişkilere, projelere adım atmamalısın.. Ancak zamanı kaçırmamaya da özen göstermelisin.. Tutulmaların hemen ardından 4 Mart 2017 -  15 Nisan 2017 tarihlerinde Koç burcunda Venüs retrosu gerçekleşecek.. Şans, Aşk, Sanat, Estetik gibi konuları temsil eden Venüs'ün retro (geri hareket) hareketi olduğundan daha agresif hissetmene neden olabilir sevgili Yay.. Tepkilerini ölçülü tutmakta güçlük çekeceğin bir süreç seni bekliyor.. Fakat kimliğinin, kişiliğinin oturmasına da fayda sağlayacak bu süre.. Kırmızı çizgilerini  yeniden belirleyeceğin bu retro sürecinde gerçek anlamda kendin olabilirsin sevgili Yay.. Bunun yanı sıra 9 Nisan 2017'de Boğa burcunda iletişim gezegeni Merkür retrosu başlayacak (3 Mayıs 2017 tarihinde ise son bulacak) bu retro sürecinde yine tahammülsüz tutumların ile ön plana çıkabilirsin.. Bu süreçte kilo vermek, kötü alışkanlıklarından arınmak güç olabilir senin için.. Israrlı insanlarla karşılaşacağın retro sürecinde ''hayır'' demekten çekinmeyeceksin..

Yılın ikinci yarısında ki önemli gökyüzü hareketleri ise  7 Ağustos 2017 Kova burcunda Ay Tutulması ve 21 Ağustos 2017 Aslan burcu Güneş Tutulması.... Bu Tutulmalar istediklerini elde etmen konusunda sana güç verecek gibi görünüyor.. Kendini özgürce ifade edeceğin bu süreçte, ideallerine giden yolda hiç bir engel tanımayacaksın.. Hırslı, atak tutumların ile öne çıkabilirsin.. Ortaklarına, aile üyelerine, eşine, partnerine isteklerini, fikirlerini kabul ettirmek noktasında çok ısrarcı, baskıcı bir ruh hali benimseyebilirsin.. Yılın son döngüsünde dikkat etmen gereken en önemli tarihler ise 3-23 Aralık 2017'de burcunda gerçekleşecek olan Merkür retrosu tarihleri olacak bilgine.. Bu süreç senin için sinirsel anlamda hassas olabilir.. Olabildiğince bu kısa süreci sakin, dingin geçirmeye özen göstermelisin.. Dini ritüeller, meditasyon, yoga gibi aktiviteler seni fazlası ile rahatlatacaktır.. Keyifli, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmeni dilerim..  Aşkla, sevgiliyle..

Astrolog Seda Turan
instagram: @astrologsedaturan
facebook: Astrolog Seda Turan
www.sedaturan.com.trOnline Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X