SEDA TURAN 2017 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Seda Turan Oğlak Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu


Kah ağladığın, kah güldüğün ve manevi anlamda ciddi güç kazandığın bir yılı ardında bırakıyorsun sevgili Oğlak.. Ailevi ilişkilerde ciddi sınavlar verdin 2016 yılı boyunca.. Eğitim, kariyer hayatında ise ne istediğin konusunda ciddi anlamda gelişim kat ettin.. 2017 yılı kendinden emin olacağın, daha sağlam adımlar atacağın bir yıl olacak senin için diyebilirim.. 8 Ocak 2017'de sona erecek olan Merkür retrosu ile birlikte biraz daha rahat nefes alabileceksin nihayet.. Yılın ilk yarısı gökyüzü gündemi açısından oldukça hareketli sevgili Oğlak.. Yılın en etkili gökyüzü retrosu 6 Şubat 2017'de başlayacak olan şans gezegeni Jüpiter retrosu olacak diyebilirim ( 9 Haziran 2017 tarihinde ise son bulacak)..  Bu retro sürecinde hiç bir şeyi hafife almayacaksın.. Evet, gereğinden fazla ciddi, mesafeli olan yapın bu retro sürecinde zirve noktasına çıkacak diyebilirim.. Yaptığın, söylediğin, adım attığın her şeyi iki kez kontrol edecek ve ağırdan alacaksın.. Bu durum sana belki de ciddi anlamda şans katacaktır sevgili Oğlak, değerlendirmelisin..

Yılın en önemli gökyüzü hareketleri 11 Şubat 2017 tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek olan  Ay Tutulması ve yine 26 Şubat 2017 tarihinde Balık burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması olacak....(Güneş ve Ay Tutulmalarına dair detayları sedaturan.com.tr sitemden ''Gökyüzü Gündemi'' menüsünden analiz edebilir, Günlük, Haftalık Burç yorumlarını okuyarak hayatın üzerine etkilerini takip edebilirsin..)  Tutulmalar mali anlamda ivme alman noktasında seni destekleyecek.. Mülk alım-satım işlemleri gündeme gelebilir.. Bunun yanı sıra ailevi kaynaklar yeniden gündeme oturabilir.. Miras gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsin.. Finansal anlamda rahat bir nefes alacağından kuşkun olmasın.. Tutulmaların hemen ardından 4 Mart 2017 -  15 Nisan 2017 tarihlerinde Koç burcunda Venüs retrosu gerçekleşecek.. Şans, Aşk, Sanat, Estetik gibi konuları temsil eden Venüs'ün retro (geri hareket) hareketi seni özel hayatın ile ilgili daha ihtiyatlı, daha titiz olman konusunda deyim yerinde ise pimpirik bir kimliğe dönüştürebilir.. Evli yada ilişkisi olan bir Oğlak isen eşin, partnerin, çocukların baskıcı olduğun yönünde sitemlerde bulunabilir bu retro sürecinde, bilgine.. Yalnız bir Oğlak isen hayatına girmek isteyen insanın işi fazlası ile zor olacak .. Güven sorunları meydana gelebilir bu süreçte, bilgine.. Bunun yanı sıra 9 Nisan 2017'de Boğa burcunda iletişim gezegeni Merkür retrosu başlayacak (3 Mayıs 2017 tarihinde ise son bulacak) bu retro sürecinde yük olduğuna inandığın her konuya, her insana karşı tepkili tutumlar sergileyebilirsin..

Şöyle bir teşbihte bulunmak gerekir ise sevgili Oğlak; 2017 yılının en artisti sen olacaksın diyebilirim.. Yılın ikinci yarısındaki önemli gökyüzü hareketleri ise 7 Ağustos 2017 Kova burcunda Ay Tutulması ve 21 Ağustos 2017 Aslan burcu Güneş Tutulması....Bu Tutulmalar ideallerine giden yolda mücizelere tanık olmana neden olacak.. Sürpriz seyahatler, sürpriz birliktelikler hayatına aniden giriş yapabilir.. Hareketli, heyecanlı, sosyal bir yaz mevsimi döngüsü ile birlikte bu Tutulma enerjileride gündeme geldiğinde kim tutar ki seni sevgili Oğlak.. Yalnız bir Oğlak isen aşk konusunda en şanslı hissedeceğin dönem bu Tutulma dönemleri olacak, bilgine.. Yılın son döngüsünde dikkat etmen gereken en önemli tarihler ise 3-23 Aralık 2017'de Yay burcunda gerçekleşecek olan Merkür retrosu tarihleri olacak bilgine.. Bu süreç senin için duygusal anlamda zorlayıcı olabilir.. Sağlık sorunları meydana gelebilir, dikkat.. Keyifli, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmeni dilerim..  Aşkla, sevgiliyle..

Astrolog Seda Turan
instagram: @astrologsedaturan
facebook: Astrolog Seda Turan
www.sedaturan.com.trOnline Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X