SEDA TURAN 2017 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Seda Turan Kova Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu


2017 yılı duygusal anlamda kendini bulacağın, huzuru bulacağın bir yıl olacak diyebilirim sevgili Kova.. 2016 yılı senin için duygusal anlamda fazlası ile zorlayıcı bir yıl oldu.. Yıpranmış sinirlerin 2017 yılında nihayet rahata kavuşacak.. Yılın neredeyse en rahat döngüsü ilk günleri olacak diyebilirim.. Yılın en etkili gökyüzü retrosu 6 Şubat 2017'de başlayacak olan şans gezegeni Jüpiter retrosu olacak diyebilirim ( 9 Haziran 2017 tarihinde ise son bulacak)..  Bu retro sürecinde sana tavsiyem ''Gemileri Yakmaman'' yönünde..  Bir çok konuda agrasif tutumlar sergilemeye meyilli olabilir, bir çok konuda tahammülsüz çıkışlar yapabilirsin.. Kariyer, eğitim hayatında bazı hataların geri dönüşü olmayabilir, dikkat.. Yatırımlar noktasında aceleci tutumlardan kaçınman gereken bir süreç olabilir retro süreci, bilgine.. Duygusal anlamda ise kabuğuna çekileceğin bir süreç söz konusu..

Yılın  en önemli gökyüzü hareketleri 11 Şubat 2017 tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek olan  Ay Tutulması ve yine 26 Şubat 2017 tarihinde Balık burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması olacak....(Güneş ve Ay Tutulmalarına dair detayları sedaturan.com.tr sitemden ''Gökyüzü Gündemi'' menüsünden analiz edebilir, Günlük, Haftalık Burç yorumlarını okuyarak hayatın üzerine etkilerini takip edebilirsin..)  Tutulmalar duygusal anlamda hayatında radikal değişimlere neden olacak diyebilirim.. Süregelen ilişkini resmiyete taşıma şansı yakalayabilirsin.. Çocuk sahibi olmak istiyor isen bu tutulma sürecinde hayaline kavuşabilirsin.. Yalnız sağlam temellere dayanmayan birliktelikler, evlilikler, ortaklıklar bu tutulma döngüsünde son bulabilir.. Geçmişi, geçmişte bırakacağın bu süreç, inatçı tutumların ile öne çıkmana neden olabilir.. Tutulmaların hemen ardından 4 Mart 2017 -  15 Nisan 2017 tarihlerinde Koç burcunda Venüs retrosu gerçekleşecek.. Şans, Aşk, Sanat, Estetik gibi konuları temsil eden Venüs'ün retro (geri hareket) hareketi seni bir çok alanda sınayabilir, dikkat.. Sosyal hayatına dair değişimler bu dönemde seni fazlası ile şaşırtabilir.. Dedikodular, çarpık ilişkiler, etik dışı hikayeler sıklıkla gündeme oturabilir.. Sosyal hayatında bir çok konuda sıkıldığını, yeniye ihtiyaç duyduğunu fark edebilirsin.. Bunun yanı sıra 9 Nisan 2017'de Boğa burcunda iletişim gezegeni Merkür retrosu başlayacak (3 Mayıs 2017 tarihinde ise son bulacak) bu retro sürecinde Sivri söylemlerin, sivri tutumların ile dikkatleri üzerine çekebilirsin.. İş değişim, sektör değişimi gibi konular gündeme gelebilir.. Bu süreçte hukuksal sorunlar can sıkabilir, dikkat..

Yılın ikinci yarısındaki önemli gökyüzü hareketleri ise 7 Ağustos 2017'de burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ve 21 Ağustos 2017 Aslan burcu Güneş Tutulması.... Bu Tutulmalar gerçekleri tüm çıplaklığı ile önüne serecektir sevgili Kova.. Yüzleşmenin hafifiliğini yaşayacaksın.. Bu süreçte eşinin, partnerinin kariyer hayatındaki değişimlere şahit olabilirsin.. Kardeşler arasındaki ilişkilerde iyileştirici etkiler yaratacak olan Tutulmalar, özgüveninde artış sağlayacak.. Uluslar arası bağlantılar kurma şansı yakalayabilirsin.. İş arayan, idealindeki işi bulamamış bir Kova isen bu Tutulma sürecini doğru değerlendirmeni öneririm.. Yılın son döngüsünde dikkat etmen gereken en önemli tarihler ise 3-23 Aralık 2017'de Yay burcunda gerçekleşecek olan Merkür retrosu tarihleri olacak bilgine.. Bu süreç iki yüzlü ilişkileri, kimlikleri ifşa edebilir.. Mesafeli bir duruş benimsemeni öneririm.... Keyifli, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmeni dilerim..  Aşkla, sevgiliyle..

Astrolog Seda Turan
instagram: @astrologsedaturan
facebook: Astrolog Seda Turan
www.sedaturan.com.trOnline Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X