SEDA TURAN 2017 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Seda Turan Koç Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu


2017 yılı biraz huzursuz bir havada başlayabilir sevgili Koç.. Zira iletişim gezegeni gökyüzünün yaramaz çocuğu Merkür 19 Aralık 2016 tarihinde (8 Ocak 2017'de son bulacak) retroya başladı. Kendini ifade etmekte, duygularını dile getirmekte güçlük çektiğin bir yıl sonu ve yıl başı döngüsü olacak senin için.. Yılın en etkili gökyüzü retrosu 6 Şubat 2017'de başlayacak olan şans gezegeni Jüpiter retrosu olacak diyebilirim ( 9 Haziran 2017 tarihinde ise son bulacak).. Bu retro sürecinde (yaklaşık 4 aylık süreçte) aceleci kararlardan kaçınmaya özen göstermelisin sevgili Koç. Eğitim, kariyer hayatında mevcut koşullarını korumaya özen göstermeli, riskli girişimlerden uzak kalmalısın.. Bunun yanı sıra uluslararası sahada çalışan bir Koç isen, bu süreçte yazışma, bankacılık, bilişim işlemleri sorunlu olabilir, dikkat.. Detaylara özen göstermeli, mantıksal tutumlar sergilemeye dikkat etmelisin..

Yılın  en önemli gökyüzü hareketleri 11 Şubat 2017 tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ve yine 26 Şubat 2017 tarihinde Balık burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması olacak....(Güneş ve Ay Tutulmalarına dair detayları sedaturan.com.tr sitemden ''Gökyüzü Gündemi'' menüsünden analiz edebilir, Günlük, Haftalık Burç yorumlarını okuyarak hayatın üzerine etkilerini takip edebilirsin..)  Tutulmalar hayatında birçok noktada radikal kararlar almakta seni destekleyecek diyebilirim.. Ailevi ilişkilerde özgürlükçü tutumlar sergileyebilir, bağlarını, ilişkilerini yeniden gözden geçirebilirsin.. Kimseyi kırmadan yoluna devam etmek isteyeceğin bir döneme gireceksin.. Tutulmalar etkisi ile birlikte profesyonel hayatını ön plana alabilirsin..

Eğitim hayatı devam eden bir Koç isen uluslararası bağlantılar gündeme gelebilir.. Eğitim ve kariyer hayatında ciddi değişimlerin gündeme geleceği 2017 yılının ilk yarısı özel hayatını ikinci plana atabilirsin.. Özel hayatında tutulma etkilerini özellikle sallantıda olan evliliğini, ilişkini bitirmeye yönelik adımlar atarak hissedebilirsin.. Yıpranmış ilişkilerde, yıpranmış duygularla devam etmek yerine kaliteli bir yalnızlık tercih edebilirsin.. Tutulmaların hemen ardından 4 Mart 2017 -  15 Nisan 2017 tarihlerinde burcunda Venüs retrosu gerçekleşecek. Şans, Aşk, Sanat, Estetik gibi konuları temsil eden Venüs'ün retro (geri hareket) hareketi geçmişte kalmış hikayeleri gündemine taşıyabilir.. Geçmişte kalan insanların güncel hayatlarına dair dedikodular gündemine oturabilir.. Can sıkıcı söylemler, duyumlar alabilirsin bu süreçte.. Olabildiğince mesafeli kalmaya çalışmalı ve yenilikçi bir vizyon edinmelisin sevgili Koç.. Bunun yanı sıra 9 Nisan 2017'de Boğa burcunda iletişim gezegeni Merkür retrosu başlayacak (3 Mayıs 2017 tarihinde ise son bulacak) Yalnız bir Koç isen retro etkilerini dikkate alarak hareket etmeye özen göstermelisin.. Zira geçmiş, saplantılı ilişkiler gündeme gelebilir, dikkat.. Yeniden şans vermemeli, önüne bakmaya özen göstermelisin.. 2017 yılının ikinci yarısı daha cool bir havada geçebilir senin için.. Özgürlükçü tutumlarının ön plana çıkacağı bu ikinci yarı sürpriz ilişkileri gündeme getirebilir.. Uzun zamandır yalnız olan bir Koç burcu isen hayatının aşkı ile karşılaşabilirsin, bilgine. Yılın ikinci yarısındaki önemli gökyüzü hareketleri ise 7 Ağustos 2017'de Kova burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ve 21 Ağustos 2017 Aslan burcu Güneş Tutulması.... Seni fazlası ile agrasif, bencil tutumlara itebilir, dikkat.. Ebeveyn-çocuk ilişkileri, yönetici-personel ilişkileri, Ortaklık ilişkileri gibi konular risk altına girebilir.

Yılın son döngüsünde dikkat etmen gereken en önemli tarihler ise 3-23 Aralık 2017'de Yay burcunda gerçekleşecek olan Merkür retrosu tarihleri olacak bilgine.. Senin için yılın en riskli tarih aralığı olabilir, bilgine.... Keyifli, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmeni dilerim..

Aşkla, sevgiliyle..
Astrolog Seda Turan
instagram: @astrologsedaturan
facebook: Astrolog Seda Turan
www.sedaturan.com.trOnline Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X