SEDA TURAN 2017 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Seda Turan Boğa Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu


2017 yılı senin için biraz hırslı bir yıl olabilir sevgili Boğa.. Son yıllarda enerjini aşağı çeken ilişkiler, ortaklıklar, iş anlaşmaları, birliktelikler yaşadın, yaşamak zorunda kaldın .. 2016 yılı son ayları itibari ile girdiğin süreç '''Özgürlükçü'' bir temaya sahip.. Daha özgür, daha fresh bir hayat için zincirlerinden kurtuluyorsun.. Köklü ilişkilerinde yeniliğe gitmeye niyetlisin 2016 son ayları itibari ile.. Ancak bazı birliktelikler, ortaklıklar bir çırpıda sonlandırılamıyor ne yazık ki.. 2017 bu anlamda fazlası ile hırslı bir yıl olabilir, benden söylemesi.. Tahammülsüz bir ruh haline bürünüyor, sert bir mizaç benimsiyorsun.. 2017 yılı ilk yarısı gökyüzü gündemi fazlası ile kalabalık, fazlası ile hareketli.. Senin bu yenilikçi tutumlarını, girişimlerini destekleyecek gökyüzü hareketleri hızına hız katacak adeta.. Ancak 6 Şubat 2017'de retroya girecek olan şans gezegeni Jüpiter retrosu 9 Haziran 2017'de son bulacak.. Bu Jüpiter retro süreci seni olduğu gibi tüm insanlığı, dünyayı yakından ilgilendirecek.. Jüpiter retrosu geçmişi gözden geçirmen adına sana fırsatlar sunacak.. Aceleci tutumlardan kaçınman gerektiğini hatırlatacak.. Zorlayıcı olmasının en temel unsuru girişimlerinde, başlangıçlarında, yatırımlarında hemen istediğin sonucu alamamak.. Ancak doğru okuyabilir, pozitif  yaklaşabilir isen bu Jüpiter retrosu sürecinde takribi 4 ay boyunca sağlam temeller üzerine ilişkiler, girişimler, projeler inşa edebilirsin. 

11 Şubat 2017 tarihinde Aslan burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşiyor ve yine 26 Şubat 2017 tarihinde Balık burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor.. (Güneş ve Ay Tutulmalarına dair detayları sedaturan.com.tr sitemden ''Gökyüzü Gündemi'' menüsünden analiz edebilir, Günlük, Haftalık Burç yorumlarını okuyarak hayatın üzerine etkilerini takip edebilirsin..)  Hala mecburiyetler nedeni ile devam eden bir ilişkin, evliliğin, ortaklığın söz konusu ise bu tutulma enerjileri ile tamamen bağlarını koparabilir, radikal adımlar atabilirsin.. Bu süreç seni küflenmiş, enerjini tüketen her türden ilişkiden kurtaracaktır, değerlendirmelisin.. Bunun yanı sıra yine seni yakından ilgilendiren bir gökyüzü hareketi söz konusu ki Venüs retrosu..

4 Mart 2017-15 Nisan 2017 tarihlerinde Koç burcunda gerçekleşecek olan Venüs retrosu seni özel hayatın ile ilgili konularda zor durumlara düşürebilir, bilgine.. Duygusal anlamda melankoliye yatkın olacağın bu tarihler arasında önemli kararlarını ertelemeyi tercih etmelisin.. Yatırımlar, alım-satım, girişimler noktasında bu tarihler senin için sıkıntı teşkil edebilir.. Şartların el verişli ise bu gibi planlarını ertelemeyi denemelisin.. Nişan, evlilik gibi girişimlerin söz konusu ise aksaklıklar meydana gelebileceği için bu tarihler arasında makul olmaya özen göstermelisin.. 9 Nisan 2017'de burcunda retroya başlayacak olan iletişim gezegeni Merkür retrosu yeni başlamış birliktelikleri, ortaklıkları güç duruma düşürebilir ta ki 3 Mayıs 2017 tarihine kadar.. Bu süreçte ailedeki eril karakterler, baba-ağbey-kardeş ilişkilerinde fikir ayrılıkları, düşünce farklılıkları meydana gelebilir, dikkat.. Eğer evlilik yolunda bir ilişkin var ise bu tarihlerde olabildiğince empati kurmayı denemeli, sağ duyulu tutumlar sergilemeye özen göstermelisin.. Yalnız bir Boğa isen 2017 Ağustos ayına kadar şans senden yana, değerlendirmelisin.. Yılın ikinci yarısı daha verimli olacak senin için.. Girişimlerinden sonuç alacağın yılın ikinci yarısı fazlası ile havalı olabilir, karizman, caziben ile dikkatleri üzerine toplayabilirsin.. Arkadaşlık, dostluk ilişkilerinde yıl geneli itibari ile fazlası ile değiştin, değişiyorsun ve değişime de açıksın.. Riyakar, hilekar, art niyetli insanların senin hayatında bir yeri olamaz.. Uzun yıllara dayanan dostluklarda maskelerin düşmesi ile beraber bu yönde ilişkileri bitirmek senin için sorun olmayacaktır..

Yılın ikinci yarısında seni, insanlığı, her bireyi, kainatı yakından ilgilendirecek olan diğer tutulmalar ise; 7 Ağustos 2017 Kova burcunda Ay Tutulması ve  21 Ağustos 2017 Aslan burcu Güneş Tutulması.... Fazla kilolarından, kötü alışkanlıkların, sorunlu arkadaşlıklardan kurtulabileceğin bu tutulma süreçlerini doğru değerlendirebilir isen fazlası ile şanslı hissedebilirsin.. Yalnız Bir Boğa isen ani bir aşka yelken açabilirsin.. İlişkini resmiyete taşımak için bir fırsat bekliyor isen 21 Ağustos 2016 Güneş Tutulması enerjisini kesinlikle değerlendirmelisin.. Yılın son döngüsünde dikkat etmen gereken en önemli tarihler 3-23 Aralık 2017 Yay burcunda gerçekleşecek olan Merkür retrosu tarihleri, bilgine.. Keyifli, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmeni dilerim.. Aşkla, sevgiliyle..

Astrolog Seda Turan
instagram: @astrologsedaturan
facebook: Astrolog Seda Turan
www.sedaturan.com.tr







Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın







2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.







Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın




Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X