SEDA TURAN 2017 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Seda Turan Balık Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu


2016 yılı devrimler geçirdiğin bir yıl oldu deyim yerinde ise Balık burcu.. Gerek eğitim, gerek kariyer hayatında büyük sıçramalar yaşadın. Duygusal hayatında ise oldukça çalkantılı bir yıl geçirdin diyebilirim.. Şimdi yepyeni bir enerji, yepyeni bir yıl başlıyor.. 2017 yılı senin için oluşan düzenini koruman, temelleri sağlamlaştırman, köklü bağlar kurman noktasında sana destek olmayı planlıyor..  Yılın en etkili gökyüzü retrosu 6 Şubat 2017'de başlayacak olan şans gezegeni Jüpiter retrosu olacak diyebilirim ( 9 Haziran 2017 tarihinde ise son bulacak)..  Bu retro sürecinde İşler ağır aksak ilerleyecek olabilir, dikkat.. Ancak mantıksal tutumlar sergileyebilir isen bu durumu avantaja çevirebilirsin.. Geçmişte haksızlığa uğradığın konular yada benzeri konular gündeme gelebilir.. Yenilikçi tutumların ile geçmiş hataları tekrarlamadan geçebilirsin zamandan.. Duygusal anlamda ise gereksiz kalabalıklardan arınmak isteyeceğin bir süreç olabilir bu 4 aylık Venüs Retro süreci.. Değerlendirmeli, zihnini, ruhunu arındırmalısın.. Hızlı, tempolu hikayelerden kaçınmaya özen göstermelisin bu süreçte.. Yılın  en önemli gökyüzü hareketleri 11 Şubat 2017 tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek olan  Ay Tutulması ve yine 26 Şubat 2017 tarihinde Balık burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması olacak....(Güneş ve Ay Tutulmalarına dair detayları sedaturan.com.tr sitemden ''Gökyüzü Gündemi'' menüsünden analiz edebilir, Günlük, Haftalık Burç yorumlarını okuyarak hayatın üzerine etkilerini takip edebilirsin..) 

Tutulmalar gerek duygusal, gerek profesyonel hayatında bir çok değişime neden olacak.. Ailevi ilişkilerde seni rahatsız eden her ne varsa rahatlıkla dile getirecek, rahatlıkla değiştirmek adına girişimlerde bulunacaksın.. Evli yada ilişkisi olan bir Balık isen, tüm sorunlardan arınmak adına yapıcı girişimlerde bulunabilirsin.. Yaptırımcı tutumların başlarda eşin, partnerin tarafından eleştiriye maruz kalmana neden olacak olsada, sonrasında kabul görecektir, pes etmemelisin.. Eğitim, kariyer hayatında ise uzun zamandır beklediğin fırsatlarla karşılaşabilirsin bu süreçte.. Tutulmaların hemen ardından 4 Mart 2017 -  15 Nisan 2017 tarihlerinde Koç burcunda Venüs retrosu gerçekleşecek.. Şans, Aşk, Sanat, Estetik gibi konuları temsil eden Venüs'ün retro (geri hareket) hareketi seni mantıksal anlamda tutumlar sergilemeye itebilir.. Duygusal anlamda soğuk algılanabilirsin bu süreçte.. Bunun yanı sıra 9 Nisan 2017'de Boğa burcunda iletişim gezegeni Merkür retrosu başlayacak (3 Mayıs 2017 tarihinde ise son bulacak) bu retro sürecinde yine mantıksal tutumlar sergilemeye meyilli olabilir, duygusal tutumlardan uzaklaşabilirsin..

Evliliğinde, ilişkinde ciddi sorunlar yaşamak istemiyor isen özellikle üslubuna çok çok özen göstermelisin sevgili Balık, bilgine.. Yaz döngüsü oldukça keyifli, oldukça hareketli geçecek diyebilirim.. Fresh, cool tutumlar sergileyebilirsin.. Yılın ikinci yarısındaki önemli gökyüzü hareketleri ise 7 Ağustos 2017'de Kova burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ve 21 Ağustos 2017 Aslan burcunda Güneş Tutulması... Bu tutulma etkileri zincirlerinden kurtulman adına bir çok fırsat, bir çok kapı açacaktır önüne sevgili Balık.. Bireysel tutumların ile öne çıkabilir, ben merkezli tutumlar sergilemeye meyilli olabilirsin.. Menfaatçi, çıkarcı insanları kolaylıkla fark edeceğin bu süreçte, bir çok arkadaşlığı, dostluğu bitirebilirsin.. Bunun yanı sıra tutulmalar ailedeki erkek karakterlerle ilgili sağlık sorunlarını tetikleyebilir, dikkat.. Bu süreçte solunum ve göğüs hastalıklarına karşı dikkatli olmanı öneriyorum.. Yılın son döngüsünde dikkat etmen gereken en önemli tarihler ise 3-23 Aralık 2017'de Yay burcunda gerçekleşecek olan Merkür retrosu tarihleri olacak bilgine.. Bu süreç yılın en miskin süreci olabilir.. Dinlenmek, seyahat etmek, yalnız kalmak isteyebilirsin sıklıkla.. Keyifli, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmeni dilerim..  Aşkla, sevgiliyle..

Astrolog Seda Turan
instagram: @astrologsedaturan
facebook: Astrolog Seda Turan
www.sedaturan.com.trOnline Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X