SEDA TURAN 2017 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Seda Turan Aslan Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu


2017 yılı sana şans getiriyor sevgili Aslan.. 2016 yılı özellikle ilk yarısı seni o kadar zorladı ki hayatının önemli deneyimlerini ve her koşulda ayakta kalma gücünü edindin.. Yeni serüvenler yaşayacağın 2017 yılı ise sana emeklerinin karşılığını vermeyi planlıyor.. Yılın ilk günleri cool fresh, keyifli bir havada geçebilir.. Yılın en etkili gökyüzü retrosu 6 Şubat 2017'de başlayacak olan şans gezegeni Jüpiter retrosu olacak diyebilirim, 9 Haziran 2017 tarihinde ise son bulacak.. Hırslarını, beklentilerini, ani çıkışlarını törpüleyeceğin bu 4 aylık süreçte aceleci tutumlardan kaçınmaya özen göstermelisin.. Geçmişte ani kararlarla girişimde bulunduğun ve hüsranla sonuçlanan deneyimlerin yeniden gündeme gelebilir.. Geçmişi, geçmiş deneyimleri hatırlayacağın ve bu olumsuz deneyimler, yaptıklarından ders çıkarman noktasında sana yardımcı olacak nitelikte olacak, değerlendirmelisin..

Yılın önemli gökyüzü hareketleri 11 Şubat 2017 tarihinde burcunda gerçekleşecek olan  Ay Tutulması ve yine 26 Şubat 2017 tarihinde Balık burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması olacak....(Güneş ve Ay Tutulmalarına dair detayları sedaturan.com.tr sitemden ''Gökyüzü Gündemi'' menüsünden analiz edebilir, Günlük, Haftalık Burç yorumlarını okuyarak hayatın üzerine etkilerini takip edebilirsin..) Yeni başlangıçlar hayatına renk katacak bu tutulma sürecinde.. Renkli, enerjik, keyifli tutumlar sergileyeceğin bu Tutulma evresinde, caziben, karizman artabilir.. Sosyal çevrende, yakın çevrende değişimler olabilir.. Yurtdışı, şehirdışı bağlantılar kurulabilir.. Eğitim, kariyer hayatında ciddi ivme kazanabilir, ciddi şanslar yakalayabilirsin.. Yalnız bir Aslan isen aşk hayatın hareketlenebilir.

Tutulmaların hemen ardından 4 Mart 2017 -  15 Nisan 2017 tarihlerinde Koç burcunda Venüs retrosu gerçekleşecek.. Şans, Aşk, Sanat, Estetik gibi konuları temsil eden Venüs'ün retro (geri hareket) süreci seni olduğundan daha agresif kılabilir, dikkat.. Tepkilerini ölçülü tutmaya özen göstermeli, peşin hükümler vermekten kaçınmalısın bu retro sürecinde....  Bunun yanı sıra 9 Nisan 2017'de Boğa burcunda iletişim gezegeni Merkür retrosu başlayacak, 3 Mayıs 2017 tarihinde ise son bulacak. Bu retro sürecinde eski ortaklıklar, kazanç kapıları gündeme gelebilir.. Ertelediğin ve kaçındığın konular gündemine oturabilir.. Hukuksal boyutu olan sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsin, dikkat.. Retro süreci boyunca önemli adımlarını ertelemeyi denemelisin....Yılın ikinci yarısındaki önemli gökyüzü hareketleri ise 7 Ağustos 2017 Kova burcunda Ay Tutulması ve 21 Ağustos 2017 burcunda gerçekleşecek olan  Güneş Tutulması.... Bu Tutulmalar ciddi başlangıçların temelini oluşturabilir kesinlikle bu tutulma süreçlerinde ideallerinden vazgeçmemeli, hayallerine giden yolda mücadeleyi bırakmamalısın.. Şayet motivasyonunu yüksek tutar, enerjini pozitif yönde koruyabilir isen 2017 yılının en karlı, en şanslı insanı sen olabilirsin sevgili Aslan, bilgine.. Yılın son döngüsünde dikkat etmen gereken en önemli tarihler ise 3-23 Aralık 2017 Yay burcunda gerçekleşecek olan Merkür retrosu tarihleri olacak bilgine..  2017 birçok konuda daha önce deneyimlemediğin maceralardan geçmene neden olacak fazlası ile hareketli bir yıl senin için, bilgine.. Keyifli, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmeni dilerim.. Aşkla, sevgiliyle..

Astrolog Seda Turan
instagram: @astrologsedaturan
facebook: Astrolog Seda Turan
www.sedaturan.com.trOnline Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X