SEDA TURAN 2017 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Seda Turan Akrep Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu


Yalnız bir Akrep burcu isen 2017 yılı sana aşk vadediyor sevgili Akrep.. Yalnızlıktan arınacak ve nihayet hayatının aşkına kavuşacaksın.. 2017 yılının en şanslısı sen olacaksın aşk konusunda sevgili Akrep.. Yılın ilk günleri cool bir havada, sakin geçecek diyebilirim.. Yılın en etkili gökyüzü retrosu 6 Şubat 2017'de başlayacak olan şans gezegeni Jüpiter retrosu olacak diyebilirim ( 9 Haziran 2017 tarihinde ise son bulacak).. Bu retro sürecinde eğitim, kariyer hayatında değişimler yaşayabilir, mali anlamda kaçan fırsatları yeniden yakalayabilirsin.. Özel hayatında ise çalkantılı, yorucu ilişkilere son verebilirsin..  Yılın önemli gökyüzü hareketleri 11 Şubat 2017 tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ve yine 26 Şubat 2017 tarihinde Balık burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması olacak....(Güneş ve Ay Tutulmalarına dair detayları sedaturan.com.tr sitemden ''Gökyüzü Gündemi'' menüsünden analiz edebilir, Günlük, Haftalık Burç yorumlarını okuyarak hayatın üzerine etkilerini takip edebilirsin..) 

Tutulmalar seni ciddi anlamda değişime itebilir sevgili Akrep.. İç hesaplaşmalar, yüzleşmeler yaşayabilirsin.. Evli bir Akrep burcu isen eşinin sana, evliliğine yeteri kadar emek vermediğini farkına varabilir, ayrılık kararı alabilirsin. Uzun vadeli ilişkisi olan bir Akrep isen, gelgitlerden sıkılabilir ilişkine netlik kazandırmak isteyebilirsin.. Ancak her şeye rağmen karşılık alamadığın partnerinden ayrılabilir, tazelenmek adına bir süre yalnız kalmak isteyebilirsin.. Uzun zamandır yalnız yaşayan bir Akrep isen, yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Ancak tutulmaların hemen ardından 4 Mart 2017 -  15 Nisan 2017 tarihlerinde Koç burcunda Venüs retrosu gerçekleşecek.. Şans, Aşk, Sanat, Estetik gibi konuları temsil eden Venüs'ün retro (geri hareket) süreci yeni başlangıçları biraz zorlayabilir.. İlişkilerin ve başlangıçların sınanma evresinden geçebileceği bu retro sürecinde yeni birlikteliklerde, yeni ortaklıklarda, yeni  başlamış olan projelerde baskın tutumlar sergilememeye özen göstermelisin.. Mali kaynaklarınla ilgili yeni vizyonlar edinebilir, akıllı girişimlerde bulunabilirsin.. Bunun yanı sıra 9 Nisan 2017'de Boğa burcunda iletişim gezegeni Merkür retrosu başlayacak (3 Mayıs 2017 tarihinde ise son bulacak) bu retro sürecinde yine Venüs retrosunda olduğu gibi maalesef ki yeni ilişkiler, birliktelikler sınanacak.. Ancak bu çok uzun boylu bir süreç olmayacak.. Takribi 1 ay sürecek olan Merkür retrosu sinirlerini yıpratabilir..

Yaz mevsimi hiç olmadığın kadar sosyal bir döngüye işaret ediyor.. Mesafeli, ihtiyatlı tutumları ile nam salmış sen cool, neşeli tutumların ile köklü dostluklar edinebilirsin.. Ve yalnız bir Akrep isen ilişki, başlangıç noktasında fazlası ile şanslı hissedebilirsin.. Yılın ikinci yarısındaki önemli gökyüzü hareketleri ise 7 Ağustos 2017 Kova burcunda Ay Tutulması ve 21 Ağustos 2017 Aslan burcu Güneş Tutulması.... Bu Tutulmalar gücüne güç katacak diyebilirim.. Bir çok konuda girişimci yönünle  ön plana çıkacaksın.. Karizman, duruşun, stilin öylesine dikkat çekecek ki buna sen bile şaşıracaksın sevgili Akrep..  Yılın son döngüsünde dikkat etmen gereken en önemli tarihler ise 3-23 Aralık 2017 Yay burcunda gerçekleşecek olan Merkür retrosu tarihleri olacak bilgine.. Keyifli, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmeni dilerim..  Aşkla, sevgiliyle..

Astrolog Seda Turan
instagram: @astrologsedaturan
facebook: Astrolog Seda Turan
www.sedaturan.com.trOnline Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X