DİNÇER GÜNER 2017 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Dinçer Güner Terazi Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu


TERAZİ VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ

Bu yıl öne çıkan temel konular
Teraziler bu yılda Satürn gezegeninin etkilerini kısa yolculuklar kardeşler yakın akrabalar komşularla ilişkiler iletişim haberleşme eğitimler kurslar ve zihinsel faaliyetler alanında yaşamaya devam edecekler. Bu süreçte yeteneklerinizi geliştirmek için kurslara başlayabilir yazmak anlatmak ve konuşmak alanında daha uzman ve etkili olmaya çalışabilirsiniz. Ticari girişimler yapmak isteyebilir, zihinsel konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. İletişim ulaşım ve haberleşme ile ilgili araç ve gereçleri iyi kullanmalı bu alanda ortaya çıkabilecek sorunlara çözüm bulmaya çalışabilirsiniz. Bazı Teraziler taşınmak yer değiştirmek, işte departman veya şube değiştirmek isteyebilirler. Dolayısıyla bu yıl yakın çevre, kardeşler ve yakın akrabalarla sahip olduğunuz ilişkilerinizi daha iyi gerçekçi ve sorumluluklarınızı yeniden yapılandırdığınız ve ilişkileri gözden geçirdiğiniz bir dönem olacak. Satürn’ün geri harekette bulunacağı 6 Nisan-25 Ağustos tarihleri arasında eğitimler iletişim ulaşım ve yakın çevre ilişkilerinizde zorlanma yaşayabilirsiniz. Yakınlarla ilişkilerde nasıl bir tutum benimsediğiniz birbirinizin hayat görüşüne yaşam biçimine ve fikirlerine özgürlük alanlarına ne kadar değer verdiğiniz ve uyum sağladığınız önem kazanacaktır. Özgürlük alanlarınızı belirlemek ve sınırlarınızı çizmek gerekecektir. 

Şans ve fırsat alanlarınız
Bu yıl en şanslı burç sizsiniz çünkü şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter 11 Ekim’e kadar burcunuzda yer alacak ve size ilişkilerde, evlilik hayatında, ortaklıklarda, ortak çalışmalarda ve sosyal hayatta yeni fırsatlar getirecek. İlişkilerde daha adil, dengeli, uyumlu, barışçıl bir tutum benimsemek mümkün olacak. Jüpiter genişleme büyüme ve hayattan keyif almakla ilgili bir gezegen olduğu için bu yıl biraz kilo alabilirsiniz, ancak sağlığınıza özen göstermek te isteyeceksiniz, dış görümünüzü yenileyebilir, daha bakımlı, güzel, yakışıklı ve çekici olabilirsiniz. Bekar Teraziler bu yıl ilişkilerde şanslı olacaklar karşınıza sizi mutlu edecek birinin çıkma olasılığı fazla. Evli Teraziler eşleri ile ilişkilerine daha fazla samimiyet sıcaklık ve romantizm katmak için fırsat yaratacaklar. Jüpiter 11 Ekim’den sonra Akrep burcuna geçecek ve sizin para kaynakları kazançlar ve birikimler alanınıza yerleşecek ve yıl sonuna kadar orada olmaya devam edecek. Maddi konularda daha stratejik akıllı ve yatırım yapmaya yönelik 1 yıl geçireceksiniz. Kredileri veya borçları ödemeye odaklanacaksınız. Yeteneklerinizi daha gerçekçi ve verimli bir bakış açısıyla değerlendirmek için istekli ve azimli olacaksınız.  Bazı Teraziler iş kurmak ticaret yapmak veya bir ortakla birlikte veya aile üyeleri ile daha fazla büyüme arzusu taşıyarak hareket edebilirler. Kazancınızı artırmak için fırsat yaratacağınız bir yıl olacak.

Kadersel değişim zamanları
Bu yıl Güneş ve Ay tutulmaları Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleşecek. 11 Şubat’ta gerçekleşecek Aslan burcundaki ay tutulması sizin arkadaşlar grup aktiviteleri ve gelecek planları alanınızda gerçekleşecek. Arkadaşlarla ilişkilerde ve birlikte yapacağınız planlarda değişimler ve plana uymayan gelişmeler yaşanabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde sevgi samimiyet dürüstlük ve cömertlikle ilgili konularda bir farkındalık yaşamak mümkün. İlişkilerinizi dengeye oturtmak gerekliliğini hissedeceğiniz bir dönem olacaktır.

25 Şubat’ta yer alacak Güneş tutulması Balık burcunda ve sizin sağlık konuları günlük hayat iş ve çalışma ortamınızı temsil eden alanda gerçekleşecek. İş ve çalışma düzeninizde gelişmeler yenilikler yer alabilir iş değiştirmek iş görüşmeleri yapmak terfi etmek imkanı yer alabilir. sağlığınıza özen göstermek kilo vermek diyet yapmak bedeninize daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz. Günlük hayatınızın aşırı fedakarlık ve özveri gösterdiğiniz taraflarını ele almak daha iyi görmek için güzel bir fırsatınız olacak.

7 Ağustos‘ta Kova burcunda bir ay tutulması gerçekleşecek ve sizin aşk romantizm hobiler ve çocuklar alanınızda yer alacak. Aşk hayatınızın flört ve romantizm konuları odak noktanızda olacak.  İlişkinizi ele alacağınız aşk hayatınızı sorgulayacağınız hayattan daha fazla zevk almak ve dostlarınızla daha kaliteli zaman geçirmek isteyeceğiniz bir süreç olacak. Bu dönemde yaratıcı çalışmalar yapabilir hobilerinize eğilebilir gruplarda ve topluluklarda aktif olacağınız planlar yapabilirsiniz. Özel ilişkiler ve arkadaşlıklar arasında denge ve uyum sağlamak gerekecektir. Bazı Teraziler bu dönemde ilişkilerini daha ciddi ve gelecek vaat edecek bir aşamaya taşımak isteyebilirler. Çocuk sahibi olmak isteyen Teraziler için güzel bir zaman.

21 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması yine arkadaşlar gruplarla çalışmalar sosyal birliktelikler ve gelecek planları alanınızda yer alacak. Sosyal hayatınızın canlanması beklenebilir. Yapacağınız veya Şubat ayından beri uğraştığınız projeler varsa artık meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Kendinizi daha faal beğenilen ve popüler kılmak için yapacak şeyleriniz olduğunu fark edeceksiniz.

Aşk ilişkiler ve para
Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs aşk ilişkiler ve para konularını temsil eder ve bu yıl 6 Mart – 17 Nisan tarihlerinde Koç burcunda geri harekette bulunacak. Koç burcu sizin evlilik ortaklık sosyal bağlar alanınızı temsil ediyor ve bu alanda yer alacak Retro hareketi ilişkiler alanına bir miktar stres yükleyecektir. Bu süreçte aceleci öfkeli sabırsız ve dediğim dedik davranırsanız ilişkilere zarar verirsiniz. Aynı şekilde karşı taraftan da size buna benzer bir yaklaşım gelirse burcunuzda yer alan Jüpiter yöntemiyle diplomatik davranmalı ve uyum sağlamaya çalışmalı. Kariyerde ve iş ortaklığı konularında , evlilik ve ilişkiyle ilgili ciddi kararlar alma konusunda Retro bitimini bekleyip acele karar vermekten kaçınmalısınız. Venüs 6 Haziran-5 Temmuz ve 7 Kasım-30 Kasım tarihleri arasında para ile ilgili alanınızda yer alacak bu dönemde para akışınız artabilir , harcamalar da paralel olarak artar. Alışveriş yaptığınız zevklerinize para harcadığınız yatırımlar ve bütçe dengelemesi konularında öne çıkan tarihler olacaktır.

Merkür gerilemesi ve size etkileri
Merkür bu yıl yeni yıla girdiğimiz ilk günlerde Oğlak burcunda geri harekette olacak. 21 Aralık 2016 da başlamış olduğu gerileme hareketini 9 Ocak 2017 de sona erdirene kadar ev yerleşim özel hayat ve ebeveynlerle ilişkiler alanınızda olacak. Ev almak satmak kiralamak taşınmak tadilat tamirat işleriniz varsa işlerin gecikmeli ilerleyeceğini göz önüne alınız. Aile içi iletişimde kendinizi iyi ifade etmeye çalışınız. Bu dönemde eve gelen giden çok olabilir, evdeki elektrikli aletler ve cihazlar arıza çıkarabilir. 
Merkür 9 Nisan – 11 Mayıs arası Boğa burcunda geri harekette bulunacak ve sizin aile eş ve ortak işlerde bütçenizi temsil eden alanda yer alacak. Kredileri borçları vergi ve sigorta ödemelerini varsa miras işlerini, müşterilerden ve yatırımlardan gelen paraları sembolize eden bu alanda olacak Retro beklenen paraları ödemeleri geciktirebilir. Para transferlerinizi ödemeleri dikkatle takip edin. Maddi değeri olan eşyalarınıza sahip çıkın. Taşınmazlarınızı sigorta ile emniyete alın. İmzalayacağınız her türlü sözleşmeyi iyice okuyun ve mali kararlarınızı temkinli alın.
Merkür 14 Ağustos- 6 Eylül arası Başak burcu Retro yapacak. Bu dönemde kendinizi daha yorgun ve zihinsel anlamda tembel hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızı ve zihninizi boşaltmak için meditasyon yoga veya buna benzer  şifa içeren terapiler yaparak rahatlayabilirsiniz. İş ve çalışma hayatıyla ilgili konuşmalarda dozunda eleştiri ve dedikodu yapmaya özen gösteriniz. Bu dönemi daha sakin dinlenerek  kendinizle baş başa geçirmekte fayda var.
Merkür yılın son gerilemesini 4 -24 Aralık arası Yay burcunda gerçekleştirecek ve sizin iletişim ulaşım haberleşme ve eğitimler alanınızda yer alacak. Yolculukları gezileri yazdığınız anlattığınız imzaladığınız her şeyi eğitimleri ve bilgi aktarımını planlı ve dikkatli bir biçimde ele alın. Aşırı iyimser davranmaktan kaçının. Sorumluluklarınızı yerine getirirken görevlerinize ve verdiğiniz sözlere sadık kalmaya bakın. 
 Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X