DİNÇER GÜNER 2017 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Dinçer Güner İkizler Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu


İKİZLER VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER

Bu yıl öne çıkan temel konular
Geçtiğimiz yıldan beri hayatımıza bizi olgunlaştıran sınavlar ve deneyimler yaşatan ama ödüller de getiren Satürn gezegeni sizin evlilik ortaklık kariyerde çıkış yakalamak ve sosyallik alanınızda kalmaya bu yıl da devam ediyor. Bu yıl evlilik veya ciddi beraberlik konuların da sizi zorluklarla karşılaştıracak bir tema hayatınızda olabilir. Evli İkizler evliliklerinde sorumluluklarını sınırlarını ve özgürlük alanlarını test edecek değişimler yaşayabilirler. Eşinizle kurduğunuz ilişki de daha gerçekçi objektif ve tutarlı davranmak gerekecektir. Bu yıl kariyerinizi güçlendirecek yeni iş ortaklıkları kurabilir veya bireysel olarak geleceğinizi daha sağlam temellere oturtacak biçimde ilerleme kaydedebilirsiniz. Eğitimler, yurt dışı bağları yabancılarla ilişkiler basın yayın tanıtım medya konularında başarı elde etmek üzere çalışmalar yapabilirsiniz. Bekar ikizler hayatlarına daha uzun vadeli bir ilişkiye adım atmak isteyecekleri bir partner bulabilirler. Evlenmek ve hayatlarını daha düzenli bir yapı içinde sürdürme kararı alabilirler. Ancak Satürn’ün geri harekette olacağı 6 Nisan-25 Ağustos tarihleri arasında evlilik ortaklık ve kariyer konularında bir zorlanma gerçekleşebilir. Sorumluluklarınızı ve iş planlarınızı tekrar gözden geçirmek söz konusu olabilir. Bu dönemde alacağınız kararları oldukça gerçekçi ve somut bir bakış açısıyla değerlendirmek gerekecektir. Çaba ve emek sarf etmediğiniz konularda tekrar işleri ve kararları ele almak zorunda hissedebilirsiniz.

Şans ve fırsat alanlarınız
Bu yıl şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter Terazi burcunda olacak ve sizin aşk romantizm hobiler eğlence çocuk alanınızda yer alacak. Aşk ve ilişkilerde oldukça şanslı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınız renklenecek ve ilişkilerde daha fazla romantizm ve sevgi bulmak şansı elde edeceksiniz. Daha dengeli uyumlu adil ve özverili bir biçimde ilişkinize sarılabilirsiniz. Aşk ve romantizm yaşamak arzusu duyacaksınız. Karşınıza birden fazla fırsat çıkacağına eminim. Diğer yandan bu alan yaratıcılık sanat ve hobileri ilgilendiren alandır. Bu alanda çalışmalar yapmak isteyen yaratıcılığını ortaya koymak isteyen İkizler için de harika bir süreç olacaktır. Çocuk sahibi olmak , eğlence alanında yatırım yapmak isteyen, hobiler konusunda eğitim almayı düşünenleriniz varsa tam zamanıdır diyebiliriz. Spekülatif yatırımlar aracılık gerektiren veya komisyonlu işlerden de gelirler artış gösterebilir. Jüpiter 11 Ekim’den sonra Akrep burcuna geçiş yaparak sizin iş ve çalışma , sağlık ve günlük hayat konularını içeren alana geçiş yapacak. Bu tarihten itibaren iş alanında daha fazla hırslı stratejik ve hedefe odaklı davranacağınızı söyleyebiliriz. Yeni bir işe geçmek, iş görüşmeleri yapmak,  iş bağlantıları kurmak ticari fikirlerle iş geliştirmek, iş ortamında rekabete yönelik hedefleri artırmak için harika bir dönem olacak. Daha fazla ketum planlı ve kazanma arzusu ile hareket edebilirsiniz. Sağlık bakımından kendinize daha fazla dikkat etmek isteyeceksiniz. Kilo vermek, mide bağırsak ve sindirim ve üreme organlarınızı korumalı bakımına özen göstermelisiniz. Alkol ve aşırı ilaç kullanımından uzak durmalısınız. 

Kadersel değişim zamanları
Bu yıl Güneş ve Ay tutulmaları Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleşecek. 11 Şubat’ta gerçekleşecek Aslan burcundaki ay tutulması yakın çevre komşular kardeşler iletişim eğitimler ve ulaşım alanınızda yer alacak. Yakın çevre ilişkilerinizi kardeşler komşular ve yakın akrabalarla dikkatli yönetmek gerekecek. Eğitimler, zihinsel çalışmalar, gidilecek yerler, araçlarla ve cihazlarla ilgili kararlarınız ve hedefleriniz değişim gösterebilir.  Kendinizi ifade ederken daha yaratıcı olmak ve güvenle fikirlerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Gurur ve özgüven duygusuna vurgu yapacak stresli durumlar yaşayabilirsiniz.

25 Şubat’ta yer alacak Güneş tutulması Balık burcunda iş ve kariyer hedefleri alanınızda gerçekleşecek. Bu tutulma kariyerinizi yaratıcılığınızı ilham gücünüzü bir hedefe bağlanma arzunuzu ön plana çıkaracaktır. İşle ilgili somut kararlar almak isterken konsantrasyonunuzun dağıldığını düşünebilirsiniz. Size daha fazla zaman ve rahatlık ve tanınma yükselme getirecek iş hedeflerini idealize edebilir bu yönde kariyerinizi yeniden biçimlendirmeyi düşünebilirsiniz. Bazı İkizler bu dönemde iş değişikliği yapmayı düşünebilirler.

7 Ağustos‘ta Kova burcunda uzun yolculuklar, akademik çalışmalar, basın yayın tanıtım reklam medya ve kampanyalar, yabancılarla ilişkiler, hukuki konular ve resmi işler alanınızda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bu dönemde yolculuklar ticari konular yabancılarla ilişkiler alanında yeni bir bakış açısı hedef ve plan hayatınıza girebilir. Kendinizi daha fazla bilgiyle donatmak, yeni bir eğitim almak yeni kültürler ile tanışmak ve kendinizi geliştirmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Hayata bakışınızı inanç ve yaşam felsefenizi sorgulayabilir hayatınıza daha fazla deneyim ve macera katmak için adım atabilirsiniz. İlkeler düşünceler ve kendi bildiğiniz doğrultuda ilerlemek önem kazanacaktır. Hukuki konular resmi veya devlet kurumları ile ilgili işlerde tıkanmalar ve ani değişimler söz konusu olabilir.

21 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması yine eğitim iletişim yakın akrabalar ve zihinsel faaliyetler alanınızda gerçekleşecek.  11 Şubat’ta yer alan ay tutulmasının devamı sayılabilecek bu tutulma ile o dönemde başlattığınız eğitim zihinsel faaliyetler yaratıcı çalışmalar ticari girişimler artık yerine oturmuş ve sonuçlarını ele alacağınız bir dönem olacaktır. Kendinize daha fazla güvenle ilişkilerinizi yönetebilir, organizasyonlar, etkinlikler ve yönetsel konularda kararlar alıp fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Aşk ilişkiler ve para
Aşk ve para gezegeni Venüs bu yıl Koç burcunda 5 Mart- 16 Nisan tarihlerinde geri harekette bulunacak. Sizin arkadaşlıklar, grup faaliyetler ve gelecek hedefleri alanınızda gerçekleşecek bu Retro ile arkadaşlık ilişkileriniz ve sosyal hayatınız mercek altında olacak. Arkadaşlarla fevri, aceleci ve vurdumduymaz tavırlar nedeniyle stres yaşayabilirsiniz. Özgürlüklerinizin önemine bireyselliğinizin korunmasına yönelik sabırsız reaksiyonlar gösterebilirsiniz. İlişki alanında bazı bekar İkizler arkadaş veya sevgili olmak arasında karar vermek durumunda kalabilirler. Gelecek hedeflerinizi ve gruplar ile birlikte yaptığınız çalışmaları bu dönemde daha özenle ele alırsanız daha olumlu sonuçlar elde edersiniz. Acele etmeyin ve sabredin derim. 1 -26 Ağustos zamanı Venüs para ve birikimler evinizde yer alacak bu dönemde hem masraflar artabilir ev aile ve yerleşimle ilgili konulara yatırım yapabilir bu alandan veya aile ile ortak para paylaşımından para haneniz artıya geçebilir. 24 Aralık’tan itibaren Venüs vergi sigorta krediler borçlar müşterilerden gelen para alanınızda olacak bu dönemde işle ilgili kredi başvurusu yapabilir veya borçlarınızı ödemek için fırsatınız olabilir. Paranızı daha planlı ve tedbirli bir biçimde değerlendirebilirsiniz. Akılcı harcamalar yapmak isteyeceğiniz bir zaman olacaktır. Ortak işlerden, miras, vergi veya yatırımlardan gelir elde etmek mümkün. 
Venüs 14 Ekim -7 Kasım ve 30 Kasım- 24 Aralık arasındaki dönemde aşk ve evlilik alanınızda yer alacak. Bu dönemde daha fazla ilişki odaklı sosyal eğlenmeyi istediğiniz romantizm aradığınız ve sosyal olduğunuz günlerde olacaksınız. İlişkilere önem verecek, yeni insanlarla tanışacak daha göz önünde ve çekici olacağınız bir dönemde olacaksınız. Sevginizi ifade etmek, flörtünüz veya eşinizle çok daha yakın ve sıcak bir iletişim kurmak şansınız olacak.

Merkür gerilemesi ve size etkileri
Burcunuzun yönetici gezegeni olan Merkür bu yıl yeni yıla girdiğimiz ilk günlerde Oğlak burcunda geri harekette olacak. 21 Aralık 2016 da başlamış olduğu gerileme hareketini 9 Ocak 2017 de sona erdirene kadar ortak para paylaşımı krediler borçlar vergi ve sigorta ödemeleri müşterilerden ve yatırımlardan gelen para alanınızda olacak. Bu dönemde beklenen paralarda gecikmeler olabilir ödemelerde ve harcamalarda azami dikkatli olmak gerekir ödeme günlerinizi para transferlerini dikkatli bir biçimde ele alın. Malınıza ve değerli eşyalarınıza sahip çıkın. Psikoloji , terapi şifa içeren konularda sağlığınızı ele alacak zihninizi veya bilinç altınızı rahatlatacak çalışmalar yapabilirsiniz.
Merkür 9 Nisan – 11 Mayıs arası Boğa burcunda geri harekette bulunacak, bu dönemde daha sakin ve içe dönük olmak mümkün, zihninizi boşaltacak ve rahatlatacak bir modda olmakta fayda var. arkadan konuşmak dedi kodu sırların saklanması gibi konular stres yaratabilir. Evden çalışabilir , kendinizle daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. İşteki stresten günlük hayatın koşturmasından uzak kalabileceğiniz yerlere ve mekanlara gidip rahatlamak isteyebilirsiniz.
Merkür 14 Ağustos- 6 Eylül arası Başak burcu Retro yapacak. Bu Retro ev ve aile alanınızda yer alacak. Bu dönemde evdeki tesisat elektrikli ve elektronik aletlerde bilgisayar ve telefonlarda sıkıntı olabilir. Ev tamiratı veya dekorasyon yapmayı planlıyorsanız bu tarihten önce bitirmeye veya başlamaya özen gösterin. Ev içinde iletişim kalabalıklar ve gelen giden çok olacaktır. Aile üyeleri ile yanlış anlaşılmalar olmaması için kendinizi net ve somut bir biçimde ifade etmeye çalışın.
Merkür yılın son gerilemesini 4 -24 Aralık arası Yay burcunda gerçekleştirecek.  Evlilik ortaklık ve ciddi beraberlikler alanınızda yer alacak bu Retro eş veya ortakla iletişim problemlerine yol açabilir. Ticari konularda ortak iş yaptığınız kişi veya kurumlarla iletişimde detaylara alt satırlara dikkat edin tutamayacağınız sözler vermeyin sözleşmeleri bu tarihe denk getirmemeye çalışın. Bazen Retro dönemlerinde eski eş veya beraber olduğunuz kişiden haber alabilir eskilerle bir araya gelebilirsiniz.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X