Arif V 216'nın Gösterim Tarihi Belli Oldu

G.O.R.A. filmindeki Arif ile 216’nın hikayesini beyaz perdeye taşımaya hazırlanan Cem Yılmaz, filmin posterini Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

 

Arif V 216'nın Gösterim Tarihi Belli Oldu
Yayın Tarihi: 15.03.2017 20:38:00
Cem Yılmaz, bir süredir yeni filmi Arif V 216’nın çalışmalarını sürdürüyor. 2004 yılında vizyona G.O.R.A. filmindeki Arif ile 216’nın hikayesini beyaz perdeye taşımaya hazırlanan Cem Yılmaz, filmin posterini Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Paylaşılan postere bakıldığında bir uzay aracı ve ünlü komedyen Cem Yılmaz karşımıza çıkıyor. Cem Yılmaz’ın yayınladığı poster bununla birlikte filmin gösterim tarihine de netlik kazandırdı. 2018’de vizyona gireceği açıklanan Arif V 216, Arif ile Ozan Güven’in canlandıracağı insansı robot 216‘nın maceralarını izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.
 
G.O.R.A. filminde olduğu gibi senaryosunu Cem Yılmaz’ın kaleme aldığı Arif V 216’nın yönetmenlik koltuğunda Kıvanç Baruönü yer alıyor. Kıvanç Baruönü’nün daha önceden Kocan Kadar Konuş, Patron Mutlu Son İstiyor ve Görümce filmlerini yönettiğini hatırlatmakta yarar var. Cem Yılmaz ve Ozan Güven haricinde filmin oyuncu kadrosunda Seda Bakan’ının da yer alması bekleniyor. Cem Yılmaz hatırlanacağı üzere G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinde Özge Özberk’le kamera karşısına geçmişti. Diğer oyuncu kadrosu henüz belli olmayan Cem Yılmaz’ın ilerleyen aylarda filmin ilk fragmanını da yayınlaması bekleniyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X