Apple Watch Series 3'ten Haber Var

Apple Watch Series 2’nin satışa sunulmasının ardından üçüncü nesil Apple Watch ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı.

 

Apple Watch Series 3'ten Haber Var
Yayın Tarihi: 23.02.2017 02:37:00
Tayvanlı DigiTimes ve Apple ilgili ortaya attığı doğruluk payı yüksek iddialarla adından söz ettiren KGI analisti Ming-Chi Kuo, Apple Watch Series 3 ile ilgili detayları paylaştı. DigiTimes’a göre Apple Watch Series 3’te TFT lens yerine yeni bir cam filmi teknolojisinin kullanılacağını belirtiyor.
 
Bu yılın ikinci yarısında sevkiyatları yapılacağı belirtilen saatin, yeni dokunmatik ekranının ne gibi avantajlar sunacağı henüz bilinmiyor. Ming-Chi Kuo’nun iddiasına göre Apple Watch Series 3’ün Wi-Fi bağlantıya ihtiyaç duymacağını ve saatteki işlemlerin LTE bağlantısı sayesinde gerçekleşeceğini söylüyor. Kuo bununla birlikte saatte OLED panelin yerine micro OLED panelin tercih edilebileceğini belirtiyor. OLED panellere kıyasla daha ince ve daha fazla renk aralığı sunan micro OLED ekranın OLED ekrana kıyasla daha parlak ve daha yüksek çözünürlük sunduğunu da belirmekte yarar var. Geçtiğimiz ay paylaştığımız bir haberde Apple’ın modüler bir Apple Watch kayışı patenti aldığından sizlere bahsetmiştik. Modüler bir işlev gören saati kayış kısmı cihaza farklı özellikler getiriyordu. Patentte kayışın cihaza kamera dahil edebileceği veya harici bir pil görevi görebileceği belirtilmişti. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X