Angelina Jolie Guerlain’in Yeni Yüzü Oldu

Angelina Jolie, güzellik dünyasına Guerlain’in yüzü olarak geri döndü.

 

Angelina Jolie Guerlain’in Yeni Yüzü Oldu
Yayın Tarihi: 24.01.2017 15:00:00

Uzun zamandır ortalarda pek gözükmeyen Angelina Jolie, güzellik dünyasına kendine yakışır şeklinde geri döndü. Oyuncu, lüks Fransız kozmetik markasının, yeni parfümünde reklam yüzü oldu. Angelina’yı 2007’deki Shiseido reklamından sonra ilk defa bir güzellik projesinde görüyoruz.

Guerlain, Mart ayında satışa sunulacak yeni kokusu “Mon Guerlain”i Angelina’dan ilham alarak hazırlamış. Guerlain’in parfüm yaratıcısı Jacques Guerlain parfümleri yaratırken, beğendikleri kadınlardan ilham aldıklarını söylemiş. Mon Guerlain’de modern kadının duyguları, hayalleri ve seçimleri düşünülerek hazırlanmış.

Angelina Guerlain projesini kabul ederken, modern kadının yapacağı gibi, başka bir işi yapıyordu. Kamboçya’da yönetmenliği yaptığı filmi “First They Killed My Father” çekimlerindeydi.

Sosyal sorumluk projeleri ve yardımseverliğiyle tanınan Angelina, Guerlain’dan kazanacağı tüm geliri bir hayır kurumuna bağışlamış, tamda kendisine yakışan şekilde. Aynı zamanda kendisi birleşmiş milletler mülteci ajansının elçisi ve cinsel istismarı önleme girişimi kurucu ortağı..


  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X